15. týden břicho jako kámen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolletaV
Povídálka 45 příspěvků 03.05.19 07:15
15. týden břicho jako kámen

Zdravím holky, po 8mi hodinách sezení v práci mě děsně bolí břicho a záda. Když už jdu domů, tak chodím zhrbená jak mám břicho strašně nafouklé a bolavé. Občas se v práci projdu, ale asi to nestačí. Mám strach jestli není něco špatně, to břicho mám jak před porodem, tvrdší a pobolívá mě ze všech stran. Je to fakt nepříjemný :(

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5122 příspěvků 2 inzeráty 03.05.19 07:31

At ti doktor napise magnesko, nebo si kup.

blumen
Hvězda diskuse 50706 příspěvků 03.05.19 07:47

@NicolletaV na kontrolu, tvrdne Ti bricho proste. Ses hubena? Stihli lide na to tepi vice. Zalezi, zda to tvrdnuti delohy ma vliv na cipek.
Pro uklidneni, ja to tak mela od 16. tt az do konce, bricho tvrdlo 150× denne porad, nemohla jsem sedet ani chodit, to se moc nedalo. Ale na cipek to vliv nemelo a rodila jsem planovanym cisarem v terminu (kvuli necemu jinemu).
Horcik jsem brala a uplne k nicemu.
Pak jsem prestala kvuli tomu pracovat, v praci sedim a nedalo se to.
Pry jsem mala stihla a mam drazdivou delohu. Ted u deuheho cekam, kdy to zacne nanovo.

NicolletaV
Povídálka 45 příspěvků 03.05.19 08:15

@blumen hubená nejsem trošku při těle teď jsem nabrala 6kilo 8o mám 80kg. Před tím než jsem otěhotněla mi váha šla rychle nahoru, skrz sníženou štítnou žlázu. :zed:
V práci to musím ještě 4.měsíce vydržet :roll: snad mi něco doktorka na to dá, protože jediný co mi na to pomáhá je si lehnout, ale to jistě v práci nejde. Spíše by mě zajímalo z jakého důvodu se to děje.

Anny2148
Kecalka 301 příspěvků 03.05.19 08:25

A nemůžeš být jen nafouklá? Tím jak celý den sedíš, tak ti to utlačuje střeva a plyny nedochází jak mají. Nenosíš upnuté oblečení, chce to něco opravdu volného. Já když byla těhotná, tak jsem od začátku nesnesla nic na tělo.

blumen
Hvězda diskuse 50706 příspěvků 03.05.19 09:05

@NicolletaV prober to s doktorkou. Zadej si do googlu drazdiva deloha, jestli neco nevyjede. Mne pomahalo lezeni a teda 4 mesice bych s tim sedet nevydrzela. Pak se to bude jen zhorsovat a ja pak nemohla ani moc chodit diky tomu. Pozdeji i vleze jen tak. Jak se hybalo miminko. Nesmela jsem si sahat na bricho, nosit podrpisenku, mit neco na brichu uplejsiho. Ja bych to probrala s Dr, musi zkontrolovat cipek a uvidis. Moje me pak nechala doma a to jsme v zahranici, kde se moc doma nebyva. Byla jsem za to rada

NicolletaV
Povídálka 45 příspěvků 03.05.19 09:14

@Anny2148 Od začátku nosím jen leginy. Do ryflí se už neodvážím. :lol:
@blumen Jsem v situaci kdy je pro nás každá koruna dobrá, jelikož stavíme. Ale pokud to bude horší nedá se nic dělat. Hodně si čtu, že to magnézko je dobrá věc. Na prohlídku jdu hnedka v pondělí, tak jsem celá napjatá jestli je všechno v pořádku. Když mluvíš o té podprsence tak bez ní bych to nedala. Jak jí nemám nebo si jí po celém dnu sundám, tak mě prsa neskutečně bolí.

Váš příspěvek
Reklama