15.5. Vysazení HA a dodnes nepřišla menstruace

30
5.6.17 18:57

15.5. vysazeni HA a dodnes neprisla menstruace

Ahoj mam takovy dotaz 15.5.jsem vysadila HA..Do te doby jsem ji brala rok nepretrzite.Je mozne ze bych byla tehotna? Ms se do dnesniho dne nedostavila..jinak pohlavni styk byl docela casto po vysazeni HA..Miminko chceme..Kdy nejdrive udelat tehotensky test aby ukazal pripadne 2 carky?? ;) dekuji za odpovedi…HOLKY TAK UZ JE TEST POZITIVNI

Příspěvek upraven 15.06.17 v 14:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22172
5.6.17 19:25

Pokud jsi vysadila 15.5. tak na ms je ještě brzo. Navíc pokud jsi ji brala delší dobu ( navíc bez přestávky na ms nebo jak jsi to myslela?) tak může delší dobu trvat než se přirozený cyklus zas rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 20:07

To je úplně normální… tělo musi najet do normálního stavu, takže je běžný ze bud menstruaci nedostaneš nebo bude nejak nepravidelná a tělo se bude měnit… můžeš zhubnout, příjdes o par vlasů no vlastně o dost a pleť taky dostane zabrat… takže nemusíš plasit až te to potká ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
5.6.17 20:18

Já nemenstruovala skoro půl roku :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
5.6.17 20:25

Já přestala brát HA před cca 2 měsíci. Vlasy a pleť zatím dobrý, zato ms první dobrý, jen asi týden zpoždění a ta druhá trvá už 6 dnů a ne a ne přestat nebo aspoň slábnout. Brala jsem HA 10 let před dítětem a 5 let po narození dcery, dlouhé cykly. Dítě neplánuji, tak mě to zase tak netrápí. Jsem zvědavá, jestli se to někdy ustálí. Ale jedno pozitivum hlavně pro manžela to má. Zvýšila se mi chuť na sex. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 20:33

Já ji měla naposledy v prosinci. Po vyvolávačce se nedostavila a po hormonech se asi pomalu rozjíždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 21:18

Me trvalo vice nez rok, nez se mi po vysazeni HA telo dalo dohromady a zacala jsem mit MS. Do te doby jsem ji dostala tak jednou za 3 mesice a to jeste vselijakou… :? Z toho duvodu HA jiz nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 15:11

Jak píšou holky, taky sem vysadila a trvalo cca rok než sem se dala dohromady. Měla sem jí po vysazení třeba i jednou za tři měsíce. Počkala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10268
6.6.17 15:15

Já brala ha v kuse cca 6let. Zdravotní léčba. Po vysazení jsem první dostala po 5 týdnech od té doby pravidelna na den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama