15dpo, zpoždění ms, test negativní, je možnost těhotenství?

8
18.3.21 20:14

15dpo, zpoždění ms, test negativni, je možnost?

Ahojte 🙂
Už sama sebe nechápu.😀
Ovulaci jsem měla potvrzenou utz ze bude 19 DC. Styk proběhl i před i po. Lutealni fázi jsem ještě nikdy neměla delší než 14 dnů, menstruace měla přijít někde mezi 15-17.3, menstruace stále nikde, test negativni. Dnes jsem 34DC a 15 dpo, kolem 8-11dpo velké bolesti v podbrisku, žaludek na vodě, a hustý bily výtok který je do teď. Myslíte ze je možnost ze se na testu ještě něco objeví nebo už spis mám cekat na ms? Většinou před ni ještě spinim, ale teď ani to ne.
Děkuji za případné odpovedi, názory, cokoliv, nemám o tom ani s kým mluvit😣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
18.3.21 20:21

Spíš bych čekala menstruaci, ale naděje umírá poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
18.3.21 20:24

Jo, spíš to vypadá, že ms přijde. :roll: Jestli jsi 15 dpo, na testu by melo byt neco videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
18.3.21 20:24

15 dninpo ovulaci už by test těhotenství ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
19.3.21 00:56

@Majinka99 Já nevím, jak dlouho před ovulací ti dělali ultrazvuk a jak moc je tp jisté, ale napadá mě, zda se nemůže posunout? Mě se loni parkrát posunula MS najednou asi o 5 dní pravděpodobně ze stresu z dost náročné situaci v práci a tak nějak všeho k tomu. Druhá věc mě pak napadá, jak moc citlivý máš test? Já měla loni test citlivý na HCG nad 25 a ukázalo to velmi velmi slabou čárku 14 DPO.

Jinak já jsem teď 13 DPO, MS jsem měla mít dnes a test také stále negativní. Tak tomu také nerozumím :nevim: Moc bych chtěla, aby to vyšlo, ale každý den tomu věřím méně a méně :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
19.3.21 01:18
@Thea42 píše:
@Majinka99 Já nevím, jak dlouho před ovulací ti dělali ultrazvuk a jak moc je tp jisté, ale napadá mě, zda se nemůže posunout? Mě se loni parkrát posunula MS najednou asi o 5 dní pravděpodobně ze stresu z dost náročné situaci v práci a tak nějak všeho k tomu. Druhá věc mě pak napadá, jak moc citlivý máš test? Já měla loni test citlivý na HCG nad 25 a ukázalo to velmi velmi slabou čárku 14 DPO.Jinak já jsem teď 13 DPO, MS jsem měla mít dnes a test také stále negativní. Tak tomu také nerozumím :nevim: Moc bych chtěla, aby to vyšlo, ale každý den tomu věřím méně a méně :(

No byla jsem tam 17Dc a řekl mi ze za dva dny bude ovu. A test jsem měla citlivost 10 pravě. A stres nevím v žádném nejsem ani jsem nebyla, takže fakt nevím čím to je, zkusím to ještě zítra naposledy a pak už budu jen cekat jestli přijde ta ms abych mohla začít teda znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
19.3.21 11:34

Dotaz

Ahoj holky,
s přítelem tomu necháváme už delší dobu volny průběh, ale nic se neděje, tak jsem se začala více sledovat.
Mám cyklus 40 dní, 17 den cyklu jsem měla na ulz folikul 12mm, pak jsem tam šla za týden, den 23 již nic neviděl, ale říkal že sliznice je pěkná. Pozitivní ovulační test jsem měla 7,8.3. kdy byl i sex.
Teď je moje otázka, od ovulace je to dnes 10 den asi, myslíte, že by něco bylo vidět na testu v neděli při mém dlouhém cyklu?
Měsíčky mám dostat za týden.
Díky za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
19.3.21 11:39

@Zleen videla jsem 9 den po ovulaci už

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.3.21 11:13

Dotaz

@DandátkoP tak co myslíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3678
20.3.21 11:21

@Zleen je to tam!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 19:57

Ahoj holky, vetru se s dotazem. Posledni MS 27-28.2. Tak, ze nyni jsem 22 DC. Cykly mívám od 28-33DC.
Minuly vikend jsem byla cela nafouknuta, silene me bolelo bricho na prave strane+zacpa a a doted pobolivani podbrisku stridave prava leva strana. Tak se priklanim k tomu, ze by to mohla byt ovulace. Ale vcera a dnes rano jsem trosku spinila-pri utreni jen. (Svetle hnědě, růžově) ale nyni jsem nasla ruzovy tahly hlen. A ted nevim jestli to je k ovulaci, nebo treba k nidaci?
Prosim o radu

Anonym(nikdo nevi, ze se snazime)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 19:59

@Zleen jinak hlasim take to neni duch, ale regulerni carka uz :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
13
20.3.21 21:16
@Anonymní píše:
@Zleen jinak hlasim take to neni duch, ale regulerni carka uz :kytka:

Jako že máš už dvě čárky? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 21:34

@Zleen neeee, hlasim ze vidim u tebe dve carky 😁 😁 😁 😁 🌼

• Citovat
  • Nahlásit
13
20.3.21 21:37
@Anonymní píše:
@Zleen neeee, hlasim ze vidim u tebe dve carky 😁 😁 😁 😁 🌼

Joo tak, ja se jeste nechci radovat, říkám si že je to jeste brzo a zkusim se otestovat znovu za pár dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat