15ti léta dcera si přivedla 20leteho pritele

Anonymní
16.9.21 22:22

15ti léta dcera si přivedla 20leteho pritele

Ahoj, mám dceru 15 let, ta mě ale zaskočila, když si přivedla domů o 5 let staršího kluka, v tomhle věku mi ten věkový rozdíl přijde velký, bojím se, ať se v něm nezklame a není nešťastná. Přece jenom on už je v podstatě dospělý, pracuje a ona teprve začíná chodit na střední školu, je to její první přítel, máte někdo s tímhle věkovým rozdílem zkušenosti, může takový vztah vydržet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
649
16.9.21 22:26

Může a nemusí :nevim: já jsem si v 15 našla 18-letého a vydrželo nám to kolik, 3 měsíce? 😃 Ale znám i druhý případ, kdy spolu takhle jsou už několik let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
16.9.21 22:30

V 15 jsem měla 25 letého přítele. Klapalo to, a všichni to přežili. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
16.9.21 22:35

To ti nikdo neřekne dopředu, mamčina kamarádka ve 14 začala chodit s 19letým, nikdy neměla jiného kluka, jsou spolu dodnes a mají už 4 vnoučata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18364
16.9.21 22:46

Jak vydržet? Jako neposkvrněná do svatby a pak dokud je smrt nerozdělí?

To těžko - a to zcela nezávisle na věku dotyčného partnera.

Nech to na ní, nic s tím nenaděláš, případně ji podpoř a utěš, pokud to skončí bolestně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 22:56

Ja si myslím že je to nějaký normální strach, který potká každého rodiče. Kdyby měla mladšího kluka, přece by to neznamenalo že nezažije rozchod nebo zklamání. Jsou věci před kterými dítě prostě neochráníš.

• Citovat
  • Nahlásit
2258
16.9.21 22:58

@ropucha 02 ja taky o 10let no muj tata to tak vesele nevidel.Ale byli jsme spolu skoro rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5951
16.9.21 23:01
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dceru 15 let, ta mě ale zaskočila, když si přivedla domů o 5 let staršího kluka, v tomhle věku mi ten věkový rozdíl přijde velký, bojím se, ať se v něm nezklame a není nešťastná. Přece jenom on už je v podstatě dospělý, pracuje a ona teprve začíná chodit na střední školu, je to její první přítel, máte někdo s tímhle věkovým rozdílem zkušenosti, může takový vztah vydržet?

přivedla- super- věří vám, svěřila se, není těhotná, super!! ;)
Hlavní je nyní aby brala ANTIKO a studovala! nutno s ní o tomhle mluvit…
jste na dobré pozici a nic není špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21586
16.9.21 23:03
@Anonymní píše:

no kup jí kondomy a jemu at tatínek chlapsky vysvětlí jak se chovat aby nechovali a případné následky pro něj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
16.9.21 23:03

Tohle je uplne normalni vekovy rozdil mezi partnery. Ja jsem si teda az v sestnacti nasla dvacetileteho. Jsme spolu uz 19 let, mame 2 deti a jsme celkem spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 23:06
@podzim píše:
@ropucha 02 ja taky o 10let no muj tata to tak vesele nevidel.Ale byli jsme spolu skoro rok

ja si sice neprivedla, ale v 19ti jsem mela „vztah“ s 38letym. Pul roku jsem za nim jezdila do Prahy. Zatloukat jsem to nechtela a proste jsem to nasim rekla… mno tatka z toho mel tenkrat chudak celkem peknej zachvat, kdyz jsem jim jasne rekla, ze vim, ze je to jen vztah na sex a ze vim, ze to asi moc dlouho nevydrzi… mno nic no :D

Porad mi prijde 15 vs 20 jeste celkem dost v pohode.

• Citovat
  • Nahlásit
11207
16.9.21 23:11

Přijde mi to úplně normální a daleko lepší, než kdyby si začala s nějakým nezodpovědným vrstevníkem. Já se v sedmnácti stěhovala k příteli, který byl starší o devět let. Zůstali jsme spolu osm let. Mě ten vztah třeba přivedl k zodpovědnosti, kterou jsem do té doby ve svých vlastnostech postrádala. 5 let je normální věkový rozdíl, v tomhle věku docela běžný. Bohužel, rozdíly mezi kluky a holkami v tomhle věku je ještě docela znatelný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
16.9.21 23:50

Je super, že ti dcera věří a že ho přivedla! To je podle mě skvělý a dá se na tom dál stavět, určitě bych nic kategoricky nezakazovala, abys o tu důvěru, co je zvlášť u puberťáků hodně křehká, nepřišla. Určitě bych ji poučila o antikoncepci a dbala na to, aby neflákala studium, jinak mi ten rozdíl nepřijde takové drama, navíc pokud přítel pracuje, tak to asi bude odpovědný chlap. Spálit se ošklivě může i s vrstevníkem, ale tak to prostě často s prvními láskami chodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
17.9.21 02:30
@Anonymní píše:

Já si našla v 15 taky 20tileteho. Máme 3 děti a 17 let za sebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
17.9.21 03:20

V 16 jsem si zacala s 26 letym a jsme spolu 13 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu