15 měsíční dítě se každou noc v noci budí

Anonymní
9.4.21 08:46

15ti měsíční dítě se každou noc v noci budí

Zdravím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, kdo má mimčo, větší mimčo 😄. Jestli se vám také každou noc a skoro ve stejný čas budí? Vstáváme někdy mezi půl osmou až osmou, někdy i v sedm.. Chodí spát v poledne, někdy spí 1,5 někdy až tři.. Večer chodí spát tak mezi půl osmá, většinou v osm už uspavam.. Po půlnoci se budí, někdy je to po dvanácté někdy i ve tři.. A něco i mezi 🙄. Dám mlíčko a spí dal, zkoušela jsem vodu, ale to neprošlo. Přemýšlela jsem, že bych jí přes ten celý dlouhý den nedala spát, ale když je unavená, tak pláče a vzteka se, jste to znáte a nejsem ta, která by ji ve spánku omezovala, ale třeba by i v noci spala a to celou noc. Je to dost náročné, jsem v 15tt těhu.. Tak přemýšlím, jak aby spala celou noc, stávalo se, že třeba 4dny spala až do půl sedmé, bez nočního buzení (budí se, vezmu si ji k sobě a spí dal) ale teď je to opět zpět, že neusne jinak, než bez mlíčka.. Když si ji ale vezmu, hlavicku položí na moje rameno, tak třeba ji chvíli mít v náručí.. Ale vypije mi 210-240ml mlíčka. Včera třeba mi vypila celou láhev a to ještě zahustenou 330ml a v noci se stejně vzbudila a vypila mi 240ml. Večeři má v šest, někdy ji sní celou, někdy maličko, tak ji zahustím to mlíčko, že by třeba mohla spát déle, ale bohužel.. Máte nějaké zkušenosti či rady, jak na to noční buzení? Mě Teda přijde ještě malá, abych ji přes den nedávala spát.. Ptz je pak protivná a pláče..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63715
9.4.21 08:49

Rozhodně bych neodbouravala denní spánek, evidentně na to není dítko připravené. Jinak nic moc neuděláš, jsou děti, co se prostě budí a děti, co spí celou noc. Starší se budil 20× za noc, nejmladší spí od 20 do 5.. Každé dítě je jiné. Max dát fakt jen vodu a vydržet par dní řevu. Ale ani to nemusí pomoct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
9.4.21 08:55

Ja bych urcite nerusila spani pres den, urcite bych ale zrusila nocni piti cehokoli, v 15ti mesicich to neni potreba..bude to par narocnych noci, kdy budes muset u dcery ty, nebo manzel byt a konejsit, ale zvykne si…normalne staci tak 3 noci, ale muze to byt vic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 08:57

@martina.se myslím si to samé.. Ale teď do mě dává rady přítel, že dělám něco špatně.. Za mě, myslím si, že můžu být rada, že je to jednou za noc.. Ale vysvětlit si to nenechá.. Nj, když má velkou holku, která spala od mala dobře a takhle bohužel ne.. Co se dá dělat.. Jediné ji dávat spát dřív, aby byla unavená večer, ale stejně, myslím si že já to jen tak nezměním, myslím si, tě postupně se to u ní změní, ale.. Kdyby k ní aspoň v noci vstával, neřeknu.. 😄

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 08:59

@Melodie91 když si ji vezmu, položí hlavicku, takže si myslím, že je unavená, hold zkusím ji mít na sobě, ptz když ji položím, hned si sedne a pláče.. Po malíčku mi hned spí dal. Sice před týdnem se mi v posteli víc jak hodinu vrtela a usnula.. Někdy to byli i tři.. 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 09:11

Jednou za noc mi to neprijde zadny problem. Mne se v tom veku obe deti budily v noci prumerne 10×. Dite 4,5 roku se mi ted budi skoro kazdou noc. Bud ma zizen (dostane vodu), nebo se ji neco oskliveho zda. Navic jeste obe deti (starsi ma 7) davame v noci 1× na zachod a i tak si nekdy ve 2 rano hraju na pokojskou.

• Citovat
  • Nahlásit
63715
9.4.21 09:12
@Anonymní píše:
@martina.se myslím si to samé.. Ale teď do mě dává rady přítel, že dělám něco špatně.. Za mě, myslím si, že můžu být rada, že je to jednou za noc.. Ale vysvětlit si to nenechá.. Nj, když má velkou holku, která spala od mala dobře a takhle bohužel ne.. Co se dá dělat.. Jediné ji dávat spát dřív, aby byla unavená večer, ale stejně, myslím si že já to jen tak nezměním, myslím si, tě postupně se to u ní změní, ale.. Kdyby k ní aspoň v noci vstával, neřeknu.. 😄

Oni se to odboura postupně, nejstarší začal spát celou noc až ve 2.5 letech, prostřední cca v roce, nejmladší zatím je relativně v klidu. Ale začínají mu růst zuby, takže rodeo teprve bude :mrgreen: určitě nic nemen, ono se to fakt časem upraví. Vstává jednou, to bych brala jako dobrou věc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
9.4.21 09:16
@Anonymní píše:

Hele, tak rekni priteli, ze jo, ze delate neco spatne, ze si dcera vynucuje tvoji pritomnost v noci, a ze teda byste ji nemeli ustupovat, a ze jedina moznost, jak to vyresit je, ze ty pujdes aspon na tri noci spat jinam a bude k ni vstavat on, nic k piti ji neda, bude u ni sedet, hladit ji, drzet za ruku, trpelive pokladat, kdyz se posadi..a ty se vratis az 4 noc, naplanujte to, az bude vikend, mohl by si vzit nakou dovcu, at ma prodlouzenej…jestli teda tak vi, ze delas neco spatne, tak to muze napravit…je jeste dulezite nenechat dceru dospavat pres den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
9.4.21 09:22

Buzení jednou za noc Ti přijde jako problém? To nemyslíš vážně! A rozhodně ještě neruš spánek přes den, v tomhle věku je to důležité, ještě pokud spí 1,5 až 3 hodiny, tak to potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 09:27

@Melodie91 tohle jsem mu řekla několikrát, že může k ní vstávat on.. A že můžeme být rádi, že se budí jednou za noc a ne několikrát.. A on hned, že nemám někde něco číst, že to jsou bláboly.. Já tohle přehlížím, ptz on k ní ne stává vůbec, tak se mu to kecá.. Že jsem po ránu ko.. Ale pak jsem v pohodě je skoro každá z nás.. On to chce změnit ptz až se narodí druhé, tak s ní bude spát, tak to chce zjednodušit, ale dítě není zvíře, které se dá vycvičit.. Je to dítě, kterou má svoji hlavu a snad se to časem změní k lepšímu a ne k horšímu 🙏. Přijde mi, že vše dělám, jak ji vyhovuje, ptz když se po hodině vzbudí, tak pláče a je pak protivná, ptz by ještě spala.. A ještě abych ji spánek zrušila, mi přijde úplný nesmysl.. Pak bude pretazena a budit několikrát za noc, než teď. No, holky, děkuji za Vaše názory, pojedu stejně to svoje, ptz nejsem ta, která bych ji spánek rusila nebo zkracovala. On tu s ní není, když je opravdu protivná..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 09:31

@LennyL1 mě to problém neprijde, ale přítel mi dává rady, abych to měnila.. Když nespí celou noc, tak dělám něco špatně.. Kdyby spala třeba pil hodiny přes den, tak si rkenu, že to nejspíš nepotřebuje, ale když spí takhle dlouho, tak si mylsim to samé, že to potřebuje, jen jsem chtěla slyšet, že je to správně, a ne, že přítel mi dává rady, když k ní ani nevstava.. Mě to přijde dobrý, vstávat jednou někdy dvakrát za noc, než několikrát za noc.. Když mu řeknu, že jsou na tom děti hůř atd, tak mi říká, že ona může spát celou noc, když ji třeba nebudu dávat spát vůbec atd atd.. Ale mě to přijde kruté, ji nedávat spát.. Kolikrát se vzbudí dospělý člověk.. Ale usneme bez problémů.. Bez maminky, děti nás potřebuji, nebo je něco trápí, či je toho hodně, ale on si to nedá vysvětlit, a kdsz mu řeknu, že může začít, tak jen, že se pořád vymlouvam.. Jen jsem chtěla slyšet jak to mají vaše děti.. Já ji spánek přes den rušit nehodlám.

• Citovat
  • Nahlásit
1134
9.4.21 09:52

Na přítele se zvysoka vyprdni. Já jsem všechny tři děcka kojila a dlouho a budily se mockrát za noc, jednou za noc bych byla šťastná!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 10:01

@LennyL1 řekla jsem mu svoje a on mě.. Stejně s malou není každou minutu, co já.. Říkat může co cche, kdyby se budila každé dvě hodiny, neřeknu, ale když se vzbudí třeba před půlnoci, vezmu si ji do postele, usne a třeba cca za dvě hodiny se vzbudí už s pláčem.. Tak mlíčko to jistý a spinká dal.. Někdy usne i až po těch dvou hodinách, ale tento týden to zatím nebylo a tak doufsm, že to bude jen výjimečně 🙏. On si člověk nevybere, třeba tohle druhý nebude spát v noci vůbec 😆 😶 (Teda doufsm, že bude aspoň takhle🙏

• Citovat
  • Nahlásit
6025
9.4.21 11:28
@Anonymní píše:
@LennyL1 mě to problém neprijde, ale přítel mi dává rady, abych to měnila.. Když nespí celou noc, tak dělám něco špatně.. Kdyby spala třeba pil hodiny přes den, tak si rkenu, že to nejspíš nepotřebuje, ale když spí takhle dlouho, tak si mylsim to samé, že to potřebuje, jen jsem chtěla slyšet, že je to správně, a ne, že přítel mi dává rady, když k ní ani nevstava.. Mě to přijde dobrý, vstávat jednou někdy dvakrát za noc, než několikrát za noc.. Když mu řeknu, že jsou na tom děti hůř atd, tak mi říká, že ona může spát celou noc, když ji třeba nebudu dávat spát vůbec atd atd.. Ale mě to přijde kruté, ji nedávat spát.. Kolikrát se vzbudí dospělý člověk.. Ale usneme bez problémů.. Bez maminky, děti nás potřebuji, nebo je něco trápí, či je toho hodně, ale on si to nedá vysvětlit, a kdsz mu řeknu, že může začít, tak jen, že se pořád vymlouvam.. Jen jsem chtěla slyšet jak to mají vaše děti.. Já ji spánek přes den rušit nehodlám.

no a proč sháníš rady tady, když ti už „dobré rady“ rady dává přítel? :lol:
Když ti tu někdo odpoví, že je to normální, že se dítě v tomhle věku budí na mléko, a co řešíš za problém, tak argumentuješ názorem přítele. Tak buď se ptáš tady nebo už máš dávno radu od přítele, kterou posloucháš :nevim: Spíš zvaž, jestli je tvůj problém buzení dítěte, nebo dobré rady přítele :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
9.4.21 11:33

A zkoušela jsi ji dát každou noc o trošku míň toho mlíka? O 10-20 ml a tak to postupně odbourat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat