15. týden bolesti zad a podbrišku

253
15.2.20 09:45

15.tyden bolesti zad, podbrisku a vystrelovani

Ahoj.

Mam otázku. Nebo spis mě zajímají zkušenosti. Od dnešního rana mam krizové bolesti zad, občas mi něco vystřelí do spodku a pak takova tupa bolest těsně nad stydkou kosti.
Mam posun obratlů v bedrech o 12mm, takže fakt hodně a zada mě bolela často i před… i bolesti podbrisku jsem mívala z toho. Jenže teď v tehu se klepu ze vseho… prohlídka před 14 dny byla v poradku. Ale nikdo se na mě od 8.tt nepodíval dovnitř. Mam strach třeba z otevírání apod.
Je pravda, ze mi nasli na zacatku tehu e.coli a kvůli pálení mi nasadili Macmiror až teď ve 2.trimestru, který teď beru treti den, tak jestli to není z toto. Kvůli neschopence jdu k doktorce na kontrolu zase v pondělí.
Myslite, ze když nemám výtok, už ani pálení, spineni a bolesti nejsou ve vlnách ale tak nějak nějak stále, záleží na poloze, ze to muže byt od zad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.2.20 09:53

U mě v 16tt a ve 24tt byli silné bolesti.. ani jsem neporadila chodit…
Bylo to kvůli roztahování dělohy..
Kamarádka to měla v 16tt a ve 25tt

• Nahlásit
  • Citovat
253
15.2.20 09:58
@Anonymní píše:
U mě v 16tt a ve 24tt byli silné bolesti.. ani jsem neporadila chodit…
Bylo to kvůli roztahování dělohy..
Kamarádka to měla v 16tt a ve 25tt

Dekuju za reakci. Okolí mi říká, ze po předchozím potratu jsem vyplasena… těhotné kamaradky měly každá jiné potíže v tomhle týdnu, ale nikdo až takové… někdy je to jen na straně, pak uprostřed, pak kycel, konecnik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
15.2.20 13:43

Může to být roztahovani dělohy, to je celkem běžné. Doporučila bych ti klid a moc se ne namáhat. Pokud se ti ale nebude něco zdát jeď k doktorovi, lepší zbytečně než něco zanedbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
15.2.20 15:09
@Mišička090 píše:
Může to být roztahovani dělohy, to je celkem běžné. Doporučila bych ti klid a moc se ne namáhat. Pokud se ti ale nebude něco zdát jeď k doktorovi, lepší zbytečně než něco zanedbat.

Už lezim a dala jsem si magnosolv. Občas to ještě zaboli a zatahne. Ale když jsem v klidu je to o 70% lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama