15týdenní miminko a špatné usínání

48
8.3.20 09:32

15.týdenní miminko a špatné usínání

Ahoj holky,
Jdu si za vámi pro radu, případně nějaké vychytávky, které vám pomohly. Mám 15. měsíčního kluka. Přes noc spinká nádherně, ale problém je přes den. Jakmile se probudí, je to zlatíčko, usměvavý, hrajeme si, blbneme. Po cca hodině, hodině a půl začne být unavený. Zívá, tře si očička. Začnu vše připravovat na spánek, ale neusne. Je protivný, pláče. Zkoušela jsem ho hladit, zpívat mu, povídat si s ním, nechat ho jestli sám neusne. Jediná možnost, která zabere je pevně zavinout do zavinovačky a uhojdat. Ale mám strach, že si na to zvykne a já pak budu mít ruce jako Rambo ????. Jinak usne tak na půl hodiny a pak vše nanovo ????. Nemáte tedy něco co u vás zabírá? Ráda vyzkouším něco noveho ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1090
8.3.20 10:33

V nadpisu máš 15 TÝDENNÍ a v popisu 15 MĚSÍČNÍ..? Z popisu to bude asi 15 týdenní, že?? Neboj se toho, že by si takhle male miminko zvyklo. Nezvykne!! Každé mimi rado usina zavinute a uhoupane, tak mu to doprej. Hlazení, zpivani.. Takhle my usoavame roční děti. A pokud chceš, aby spalo déle, tak vyrazte ven s kocarkem a za jezdiciho kocarku ty deti spi i hodiny ;) Zkus vychytat, kdy spi opravdu tvrde, abys ty hodiny nemusela jezdit a nechala ho dospat treba u okna nebo na balkoně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
8.3.20 13:35
@suzka1 píše:
V nadpisu máš 15 TÝDENNÍ a v popisu 15 MĚSÍČNÍ..? Z popisu to bude asi 15 týdenní, že?? Neboj se toho, že by si takhle male miminko zvyklo. Nezvykne!! Každé mimi rado usina zavinute a uhoupane, tak mu to doprej. Hlazení, zpivani.. Takhle my usoavame roční děti. A pokud chceš, aby spalo déle, tak vyrazte ven s kocarkem a za jezdiciho kocarku ty deti spi i hodiny ;) Zkus vychytat, kdy spi opravdu tvrde, abys ty hodiny nemusela jezdit a nechala ho dospat treba u okna nebo na balkoně ;)

Ano ano jedná se o 15.týdenní, byl to překlep :grinning:. Děkuji za odpověď. Ven chodíme co to jde, ale když je škaredě, tak je to na palici, tak budu hojdat dokud to půjde, případně zkoušet i jiné způsoby, snad se nám povede někdy uspat bez křiku :P. Zajímavé, že večer to jde jako po másle, ale před den je to oříšek :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
8.3.20 13:36

15. týdenní? Proč nenapíšeš 4 měsíční? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.20 13:43

Ahoj, my to tak měli taky až do jednoho dne kdy jsem měla přehozenou látkovou plínku přes postýlku a on si jí sám stáhl a přetáhl přes hlavu :D tak si ji namuchlal na obličej a hned usnul :D sice je to taky takový menši zlozvyk, ale od té doby přes den bez plínky přes obličej neusne :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
8.3.20 15:45
@Lovelytrue píše:
15. týdenní? Proč nenapíšeš 4 měsíční? :think:

Ok tak 4 měsíční :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
8.3.20 15:50
@Jančadáda píše:
Ahoj, my to tak měli taky až do jednoho dne kdy jsem měla přehozenou látkovou plínku přes postýlku a on si jí sám stáhl a přetáhl přes hlavu :D tak si ji namuchlal na obličej a hned usnul :D sice je to taky takový menši zlozvyk, ale od té doby přes den bez plínky přes obličej neusne :D :nevim:

Taky jsem mu zkoušela dát plínku přes oči, ale hned si ji sundal, tak ji zkusim narafičit tak, aby si ji tak dál sám :joy:. Moc děkuji i kdyby to nevyšlo :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.20 11:07

@kikusha není zaco :) snad to zabere :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie