16 360 Kč! To byla moje výplata za únor

107
21.3.21 11:25

16 360 Kč! To byla moje výplata za únor!

Člověk, když to vidí, tak je dost naštvaný, vždyť je to almužna, kdybych měl aspoň 22 500 Kč čistého, ale ta firma už je směšná. Ale nejvíc mě pobavilo, že nedostanu bonus 3 000 Kč. Proč? Protože mám na příští týden nahlášenou ještě starou dovolenou, tím pádem přijdu o ten bonus, jsem mu řekl vedoucímu, že mě je to jedno.
Tam je totiž podmínka a ta, nevybírat si žádnou dovolenou, když si vyberu dovolenou, přijdu o ten bonus o tu almužnu 3 000 Kč. :-D O Vánocích nám taky slíbili 3 000 Kč a nikdo to nedostal, poctivě jsem chodil do práce a nakonec jsem ty 3 000 Kč ani nedostal, trapáci prolhaní!!!

Taky jste měli tak nízkou výplatu??? :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2798
21.3.21 11:27

Pokud se ti tam nelibi, tak jdi jinam. Problem vyresen :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293

Zdeňku, spletl sis adresu, tohle máš řešit v práci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Přítel má pravidelně 18 000 a máme se dobře.. Asi záleží na regionu. My jsme skromný :lol: takže mi to tak zlý nepřijde.

• Citovat
  • Nahlásit
53004
21.3.21 11:28

Tak jdi pracovat jinam. U manžela je to tak že nadřízený dostane nějaký objem peněz a rozdělí dle svého jak lidi pracují a jestli někdo udělá něco navíc ;). 16 000 je fakt mizérie :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
21.3.21 11:30

Zdeňku, já mám zavřenou živnost. Platím každý měsíc nájemné za kancelář, zdravotní, sociální pojištění. Vláda mi přislíbila bonus pro osvč. Dnes je 21. března. Za únor jsem ještě neobdržela ani haléř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48982
21.3.21 11:35

Tak když se ti tam tak nelíbí, tak změn práci, ne? K čemu ti je tohle stěhování si na emiminu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
21.3.21 11:37
@Alriga píše:
Zdeňku, já mám zavřenou živnost. Platím každý měsíc nájemné za kancelář, zdravotní, sociální pojištění. Vláda mi přislíbila bonus pro osvč. Dnes je 21. března. Za únor jsem ještě neobdržela ani haléř.

Jsem také OSVČ, naštěstí práce dost. Ale kdyby mi vláda zavřela živnost, tak buď bych se přeorientoval do jiné profese, anebo bych živnost pozastavil a šel pracovat jako zaměstnanec. Práce je pořád dost. Čekat s nataženou rukou a brečet, to není můj styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
21.3.21 11:38
@Zdeněk IV píše: Člověk, když to vidí, tak je dost naštvaný, vždyť je to almužna, kdybych měl aspoň 22 500 Kč čistého, ale ta firma už je směšná. Ale nejvíc mě pobavilo, že nedostanu bonus 3 000 Kč. Proč? Protože mám na příští týden nahlášenou ještě starou dovolenou, tím pádem přijdu o ten bonus, jsem mu řekl vedoucímu, že mě je to jedno.
Tam je totiž podmínka a ta, nevybírat si žádnou dovolenou, když si vyberu dovolenou, přijdu o ten bonus o tu almužnu 3 000 Kč. :-D O Vánocích nám taky slíbili 3 000 Kč a nikdo to nedostal, poctivě jsem chodil do práce a nakonec jsem ty 3 000 Kč ani nedostal, trapáci prolhaní!!!Taky jste měli tak nízkou výplatu??? :-(

Jo, měl. Naposledy v roce 1999. A na tu dobu to byla slušná výplata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7490
21.3.21 11:41

@Zdeněk IV nepracuj tam. Jediná rada. Nebo se vypracuj na vedoucího a máš to taky vyřešeny. Každopádně ty bonusy za docházku. Taky mám zkušenosti, že se to strhává i za dovolenou nebo i za hodinového doktora. Na tom jde vidět, že si zaměstnavatel těch lidí absolutně neváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27817
21.3.21 11:42

Vzdyt ses chlubil, kolik mas nasporeno, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52972
21.3.21 11:43

No tak jdi jinam, ne? Nepíšeš co je to za práci, v jakém regionu, jaký je to obor a kolik času jsi v práci strávil. Bez toho je to číslo zcela nevypovídající, za něco almužna, za něco velkorysá mzda. A pokud jsi tak nespokojený, zvedni kotvy a hledej lepší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
21.3.21 11:44
@Aquarius79 píše:
Jsem také OSVČ, naštěstí práce dost. Ale kdyby mi vláda zavřela živnost, tak buď bych se přeorientoval do jiné profese, anebo bych živnost pozastavil a šel pracovat jako zaměstnanec. Práce je pořád dost. Čekat s nataženou rukou a brečet, to není můj styl.

Ach tak. Nečekám s nataženou rukou. Žiji z úspor a podporuje mě manžel. Celý můj obor je uzavřen. Přeorientovat se v mém věku, s mou 30 letou praxí a zkušenostmi… To těžko. A byla by to dost škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
21.3.21 11:45

@Zdeněk IV Začni podnikat, tam jsou příjmy neomezené. Jediným limitem jsou tvoje schopnosti a znalosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
21.3.21 11:46

Ne nemela. Proc sem vubec pises?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu