16 dní zpoždění, test pozitivní, ale v děloze nic není

10
4.4.18 20:18

16 dni zpoždění, test pozitivni ale v deloze nic neni

Dobry vecer, rada bych se optala, zda jste mela nektera neco podobneho?
Prvni detatko mame z IVF, v cervenci jsme chteli jit znovu, ale prekvapil nas pozitivni test. U me nepravidelna ovulace, nevim kdy k " tehotenstvi" mohlo dojit. Za tyden znovu kontrola, je sance, ze by se mohl objevit vacek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51077
4.4.18 20:22

Tak pokud máš nepravidelnou ovulaci, ano, je možné, že byla zpožděná natolik, že je moc brzy. Pokud teda ten test není pozitivní celých 16 dní. Kontrola za týden řekne víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
4.4.18 20:25

@veru888 Ja jsem to mela tedka v lednu, objednala sem se k dr asi tyden potom co mela dojit MS, testy jsem mela krasne silne a uz se tesila co mi rekne.No a na utz nebylo jeste vubec nic ani dutinka ani vacek tak sem z toho byla spatna.Dr me vzala hcg a rikala me ze at si odpo zavolam a ze kdyz to bude nad 500 tak ji mam zavolat a budem resit co dal a to bylo v patek. Hodnotu sem mela pres 1000 takze celej vikend sem se nervovala co bude a jestli to neni mimodelozni apod no a na dalsi ko jsem sla hned v pondeli takze za 3 dny a uz tam dutinka byla????v patek tam jeste nic nebylo protoze se mi posunula ovu a nevedela sem ani kdy poradne byla. Takze neboj urcite tam bude akorat bylo brzo jako u me ;) ted uz sem ve 4. mesici a vse je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
5.4.18 11:14

16 dní zpoždění je celkem brzo, něco málo začíná být vidět až kolem 4tt. Hlavně klídek, venku je krásně, tak šup na procházku a příští ultrazvuk bude v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51077
5.4.18 11:26
@jancabr píše:
16 dní zpoždění je celkem brzo, něco málo začíná být vidět až kolem 4tt. Hlavně klídek, venku je krásně, tak šup na procházku a příští ultrazvuk bude v pořádku ;)

16 dní zpoždění je 6+2, při „tabulkové“ ovulaci. Při opožděné samozřejmě méně. Takže při ovulaci dle tabulek může být klidně srdíčko (minimálně zřetelná dutinka určitě), při 14 dní opožděné nemusí být vidět nic. S procházkou souhlas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.4.18 20:41

Moc vam dekuji. Stale doufam, ze bude vse v pořádku a usmalo se na nas stesti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
6.4.18 22:08

Myslím si, že jsi těhotná. Také jsem měla pozitivní těhotenský test a na ultrazvuku byla jenom tečka. Po 14 dnech byl vacek už krásně vidět a bilo i srdíčko. Plod je o 14 dní mladší než by měl být podle menstruace. Takže pokud jsi menstruaci zatím nedostala a test je stále pozitivní, tak jsi podle mě na 99 % těhotná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
10.4.18 08:54

Moc dekuji, test stale pozitivni, jen me trapi spineni den nic pak zase jj. Zitra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá. Jjnak jsem to nevydrzela a udelala si digi test. Ten mi ukazal 1-2 tak6e 3-4 tt proto asi nebylo nic videt. Myslete na nas mam z toho pomalu nervovy kolaps.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama