Reklama

16 dní zpoždění, test pozitivní, ale v děloze nic není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veru888
Nováček 10 příspěvků 04.04.18 20:18
16 dni zpoždění, test pozitivni ale v deloze nic neni

Dobry vecer, rada bych se optala, zda jste mela nektera neco podobneho?
Prvni detatko mame z IVF, v cervenci jsme chteli jit znovu, ale prekvapil nas pozitivni test. U me nepravidelna ovulace, nevim kdy k " tehotenstvi" mohlo dojit. Za tyden znovu kontrola, je sance, ze by se mohl objevit vacek?

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42278 příspěvků 04.04.18 20:22

Tak pokud máš nepravidelnou ovulaci, ano, je možné, že byla zpožděná natolik, že je moc brzy. Pokud teda ten test není pozitivní celých 16 dní. Kontrola za týden řekne víc.

Lucinecka18
Kecalka 181 příspěvků 04.04.18 20:25

@veru888 Ja jsem to mela tedka v lednu, objednala sem se k dr asi tyden potom co mela dojit MS, testy jsem mela krasne silne a uz se tesila co mi rekne.No a na utz nebylo jeste vubec nic ani dutinka ani vacek tak sem z toho byla spatna.Dr me vzala hcg a rikala me ze at si odpo zavolam a ze kdyz to bude nad 500 tak ji mam zavolat a budem resit co dal a to bylo v patek. Hodnotu sem mela pres 1000 takze celej vikend sem se nervovala co bude a jestli to neni mimodelozni apod no a na dalsi ko jsem sla hned v pondeli takze za 3 dny a uz tam dutinka byla????v patek tam jeste nic nebylo protoze se mi posunula ovu a nevedela sem ani kdy poradne byla. Takze neboj urcite tam bude akorat bylo brzo jako u me ;) ted uz sem ve 4. mesici a vse je ok.

jancabr
Kecalka 319 příspěvků 28 inzerátů 05.04.18 11:14

16 dní zpoždění je celkem brzo, něco málo začíná být vidět až kolem 4tt. Hlavně klídek, venku je krásně, tak šup na procházku a příští ultrazvuk bude v pořádku ;)

ugluk
Hvězda diskuse 42278 příspěvků 05.04.18 11:26
@jancabr píše:
16 dní zpoždění je celkem brzo, něco málo začíná být vidět až kolem 4tt. Hlavně klídek, venku je krásně, tak šup na procházku a příští ultrazvuk bude v pořádku ;)

16 dní zpoždění je 6+2, při „tabulkové“ ovulaci. Při opožděné samozřejmě méně. Takže při ovulaci dle tabulek může být klidně srdíčko (minimálně zřetelná dutinka určitě), při 14 dní opožděné nemusí být vidět nic. S procházkou souhlas :)

veru888
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 20:41

Moc vam dekuji. Stale doufam, ze bude vse v pořádku a usmalo se na nas stesti :)

Lentilie1
Nováček 5 příspěvků 06.04.18 22:08

Myslím si, že jsi těhotná. Také jsem měla pozitivní těhotenský test a na ultrazvuku byla jenom tečka. Po 14 dnech byl vacek už krásně vidět a bilo i srdíčko. Plod je o 14 dní mladší než by měl být podle menstruace. Takže pokud jsi menstruaci zatím nedostala a test je stále pozitivní, tak jsi podle mě na 99 % těhotná :)

veru888
Nováček 10 příspěvků 10.04.18 08:54

Moc dekuji, test stale pozitivni, jen me trapi spineni den nic pak zase jj. Zitra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá. Jjnak jsem to nevydrzela a udelala si digi test. Ten mi ukazal 1-2 tak6e 3-4 tt proto asi nebylo nic videt. Myslete na nas mam z toho pomalu nervovy kolaps.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama