16 měsíční batolen neustále brečí, vzteká se

Anonymní
17.1.21 20:18

16 měsíční batole- neustále brečí, vzteka se

Ahoj holky, jdu si k Vam po radu. Mám 16 mesicniho syna, uz cca mesic ho chytla nejaka separacni uzkost, staci, ze zajdu za roh, na zachod atd. proste jakomile vidi, ze odchazim, rve jako kdyz ho na noze berou, vzteka se, dupe nohou…nepomaha ani kdyz ho manzel chova, kdyz je u babicky, tak to nedela takze tam mu to nevadi kdyz se babi vzdali, dela to jen mne. Uz jsem s nervama na pokraji, porad se jen vzteka a vzteka :( Chtela bych zpatky to sve hodne dite…resily/resite taky neco podobneho? Porad mu rikam, ze jsem hned zpet atd nic nepomaha…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
17.1.21 20:26

Chápu, že to může připadat otravné, ale přijde mi to úplně normální :) Prostě tě má tak moc rád a asi není tolik zvyklý na tatínka jako na tebe. Prostě bez tebe nemůže být :D Zkus ho buď brát s sebou i na záchod a nebo si ten křik tak neber, ono to vztekání kvůli,,nesmyslným'' věcem ještě pár měsíců/let potrvá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
17.1.21 20:41

Úplně normální, bohužel. Mám o měsíc starší holku a dělá to taky. Zrovna dnes jsem nad tím bedovala… no snad je to někdy přejde. Ta naše, když ví, že nejsem k dispozici (hlídá ji někdo a já jsem pryc), tak je v klidu, max si pořve u mého odchodu.. ale jak jsem doma, tak se nesmím pomalu ani otočit zády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
17.1.21 20:46

Zkusila bych ho nechat u babicky pres vikend mebo i trochu dele. Tam nebreci, ty si trochu odpocines a on se mozna zvykne nekricet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:42

@MartaLil89 Prave to mi nabizi nasi, ze at par dni je u nich, tam nebreci a ja mam jeste druheho chlapecka, jeho dvojce, takze se nemuzu poradne venovat i druhymu, protoze ten si vynucuje pozornost a breci

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat