16 týden těhotenství a necítím žádné pohyby

Lo
6248
26.4.20 19:44

16 týden těhotenství, necítím nic

Dobrý večer holky, jsem v 16 tt. Ve čtvrtek jsem byla na kontrole, vše bylo v pořádku. Ale.. Pokud bych to malé neviděla na utz, nevěřim, že ho v sobě mám :nevim: Žádné břicho, žádný náznak pohybů, žádný přiznak těhotenství. Nic. Docela mě to děsí. Jsem těhotná podruhé, synovi je 7 a už si nevzpomínám, jak to bylo s růstem břicha. Ale vím, že pohyby jsem necítila taky vcelku dlouho. Je tu někdo, kdo to měl v 16 tt podobné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
26.4.20 19:46

Prosímtě… buď ráda, máš štěstí. Užívej si to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
26.4.20 19:49

Jsem ve 30. tydnu a kdyz se mala zrovna nehybe, tak taky o tehotenstvi nevim, jen kdyz se pro neco ohybam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 19:50

Ahoj, bud ráda že netrpíš nevolnostmi apod.(mě se to naštěstí u všech
vyhlo).Já čekám páté, jsem taky 16tt a už malého cítím, brzy se taky dočkáš, užívej :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
7648
26.4.20 20:05

Chápu tvé obavy, já jsem se vždycky uklidňovala posloucháním srdíčka přes Angelsounds. První pohyby jsem cítila až 19-20tt. Vydrž, ještě je čas a buď ráda, že ti není zle. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
26.4.20 20:19

Bud rada, mam to podobne a je to fakt dar. Jen jsem uz ve 32tt a krom toho, ze se mi hur ohyba a obcas me mlade fest kopne, netusim, ze jsem tehotna.
Se synem jsem to mela podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2062
26.4.20 20:31

Jak píšou holky, druhý trimestr je úplně klidný, ja kromě bolesti prsou necítila taky nic ;). Užívala jsem si to, a klidně bych se do toho období vrátila, protože ty kyčle jsou boj ;D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
26.4.20 21:21

Byla jsi na kontrole a vše v pohodě, tak buď ráda, že je ti dobře a břicho neleze :lol:. Jsem také v 16tt…ale tentokrát mi teda břicho leze a uz dobu cítím i pohyby… U prvního bylo břicho mnohem později a pohyby někdy ve 20.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
26.4.20 23:35

Poprve na mne bylo neco poznat az kolem 6-7 mesice, pohyby sem moc necitila, placenta pry byla vepredu. Dceri je 6,5 roku. Ted cekame kluka, ukonceny 30tt a bricho je poznat uz od toho cca 4 mesice, pohyby zhruba od 20tt citelne. O dost vic, nez u dcery, nekdy je to az neprijemne, kdyz se maly „blbe“ rozvali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat