16/8 prerusovany půst - nejíst po 17 h

93
7.4.20 08:17

16/8 prerusovany půst - nejíst po 17 h

Ahoj holky vzhledem ke karantene jsem taky dost pribrala :? :? :mavam: tak jsem si říkala ze vyzkousim tvz. Prerusovany půst kdy poslední jídlo bude v 17 h a ráno první cca v 8-9 h. Nechcete jít do toho někdo taky? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18488
7.4.20 08:24

Já IF držím už dlouho, ale poslední jídlo opravdu nemám v 17hodi ale tohle samotné ti k hubnutí nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
7.4.20 08:24

Take to tak mam, ale jim k tomu podle zasad sugarfree, protoze vlastni vůlí bych to nedala, takze potrebuju mit hormony na sve strane, protoze me chute jinak vzdy dozenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 08:25

Proč myslíš ze by to nemělo pomoct shodit par kil navíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
7.4.20 08:27

@Beryta protože hubnutí je 80% o jídle. Ne o čase ale o složení stravy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 08:29

@Adelka951 a kolik si toho zhubla od té doby co si zacla tak jist? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 08:30

@lachtanice86 Jj já nemyslela ze se budu od 8 do 17 prezirat :D spis ze toho taky bude tak nějak zdrave spis nějak ze vyřadim pečivo a mozku a plus ze večer už nic no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
7.4.20 08:33
@Beryta píše:
@Adelka951 a kolik si toho zhubla od té doby co si zacla tak jist? :)

To nevím, držím to asi dva měsíce a zjistila jsem, že mi vážení nedělá dobře, tak jsem z váhy vyndala baterky a chystám se ji úplně vyhodit. Jím když mám hlad do syta. Takže mi stačí jíst jen 3× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 08:34

@Adelka951 no to mi taky nedela dobre 😃tak zkusím a uvidím snad na sobě poznám nějaký rozdíl :) pak sem napisu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
7.4.20 08:38

@Beryta nejde o kg ale o cm. A ja jim max 2× denne a LC k tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5706
7.4.20 08:43
@Beryta píše:
Ahoj holky vzhledem ke karantene jsem taky dost pribrala :? :? :mavam: tak jsem si říkala ze vyzkousim tvz. Prerusovany půst kdy poslední jídlo bude v 17 h a ráno první cca v 8-9 h. Nechcete jít do toho někdo taky? :)

Ne, já takhle normálně žiju. Dobře, večere kolem 18hod, ale pak nemám potřebu se dožírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 08:48

@Zumpa tak to jsi dobra :lol: já se každý den teda nepreziram ale proste určitě mě poslední jídlo nekončí každý den v 18 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11092
7.4.20 09:03

Nastavit ten režim si musíš podle toho, co bude tvému tělu vyhovovat, začít rovnou 16/8 je blbost. Je to pro tělo docela šok. Já začala 14/10 a pro mě tedy největší problém je ráno, děti vstávají brzy a jsem zvyklá s nimi snídat.. Po měsíci jsem najela na 16/8. Za 5 týdnů jsem zhubla 7kg, ale s tím, že jsem držela takové,, lehčí " Lowcarb. Dávala jsem si přílohy a chleba, ale jen v maličkém množství, jinak jsem vysadila sacharidy. Dělám to kvůli dětem, když syn vidí, že maminka nemá brambory, tak je taky nejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 09:07

@Aduš8 díky moc za zprávu jak si to měla ty.. jo já jako už to zkouším dva dny a problém s tím vyloženě nemám. Večer jsem měla trosku hlad ale nic hrozného možná bych tu večeři posunula ještě o hodku… a ráno stejně první chystám snídani synovi kolem 8 ráno takže mi nevadi když já se nasnidam až po něm kolem 9 :) a za 5 týdnu 7 kilo to je super👏 👏 👏 👏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
7.4.20 09:09

Jo a taky to chci dělat jak píšeš lehkým low carb a ne se prezirat pecivem a přílohami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat