16dpo odpoledne - 1 den vynechání negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 23:48
16dpo odpoledne - 1 den vynechání negativní test

Zdravím, dnes jsem 16 dpo, první den vynechání menstruace a odpoledne, k večeru, jsem zkusila test (moci bylo málo, myslím že byla hodně zredena) test byl negativní. Zkusím s ranni moci zítra ráno. Chci se jen zeptat, pokud to zítra bude už 17 dpo ale bude ms meškát teprv druhý den, a test bude negativní, jestli je přeci jen brzo na testování nebo s výsledkem už mám počítat.. Děkuji za odpověďi. Hezky večer. :nevim:

Reakce:
Mari.G
Kelišová 5125 příspěvků 24.01.19 01:12

Záleží, kdy jste měla ovulaci. Jste si jistá, že jste ji měla uprostřed cyklu? Já mám normálně cyklus pravidelný a ovulaci uprostřed, ale zrovna u tří otěhotnění byla prostě jindy - 2× skoro o týden později a jednou o týden dříve. Podle toho vypadaly testy. Poprvé pozitivní test až 8. den vynechání, podruhé první den vynechání šílené dálnice, až mě tu holky strašily vícerčaty či nějakou poruchou, že už mám tolik HCG. Teď opět pozitivní test až 4. den vynechání. Takže nesrovnávat s ostatními a zkuste za dva dny. Těch pár hodin je malý rozdíl. Hlavně pokud reálně nevíte, kdy ta ovulace byla. Držím pěsti. U nás tedy ta obě později vzniklá těhotenství dopadla špatně (nemyslím to tak, že v tom je souvislost), tak se zase snažíme.

Nora2
Kecalka 187 příspěvků 24.01.19 07:27

Test je průkazný 14 dní od styku.

Nora2
Kecalka 187 příspěvků 24.01.19 07:28

Test je průkazný 14 dní od styku.

histep
Závislačka 4258 příspěvků 24.01.19 07:34

Pokud jsi si jista jista dnem ovulace a tedy tim 16DPO, tak uz bys tam mela mit slusne //. Ja mivam druhou carku videt uz 12DPO.

Sasanka jarní
Kecalka 134 příspěvků 24.01.19 09:48

Já bych počkala, test sem si dělala 17dpo a duch to nebyl, zřetelná čárka, ale dálnice taky ne. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >