Je možné, že si v 16. týdnu těhotenství nahmatám děložní čípek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:03
16tt vidim cipek temer ve vchodu

Zensky, je normalni, ze v 16 tt vidim uz cipek temer ve vchodu? Mam otocenou delohu a pry neprirozene nizko polozenou, cekame 1 mimco, poprve zamkle tehu, hematomy, alergie atd. a uz sem ze vseho vypleskla. Muj doktor me uz dlouho kontroluje jen ultrazvukem. Co toto muze znamenat, mam se bat? Uz je celkem problem si tam zavect i cipek. Jiz od 11 tydne lezim doma kvuli hematomu. Diky za odpovedi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:17

Co bereš za čípky?Ale ti by ti měl snad říct tvůj doktor jestli je to blbe nebo ne

blumen
Hvězda diskuse 48391 příspěvků 21.03.19 22:25

No opravdu si nemyslim, ze mas cipek tak dole, kdo vi, co tam hmatas, to by Ti doktor sdelil. Mas ji nizko polozenou nebo pokles delohy? Ze je zaklonena byva, ale asi uz by se mela otocit,.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:27
@Ennny píše:
Co bereš za čípky?Ale ti by ti měl snad říct tvůj doktor jestli je to blbe nebo ne

Mam si vzit borax.globule,nic drastickyho. Muj doktor mel ted volno a mel zastup a oni mi stejne vzdy jen delaji ultrazvuk. To,ze ten cipek je takhle nizko sem zjistila az ted diky tem globulim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:30
@blumen píše:
No opravdu si nemyslim, ze mas cipek tak dole, kdo vi, co tam hmatas, to by Ti doktor sdelil. Mas ji nizko polozenou nebo pokles delohy? Ze je zaklonena byva, ale asi uz by se mela otocit,.

Rekl mi po nucene kyretazi ze ho uplne zarazilo,jak mam nizko delohu na to,ze sem nikdy nerodila.A kdyz sem vzala zrcatko,abych vedela co hmatam,tak sem videla uplne jasne cipek skoro ve vchodu. Samozrejme az tam pujdu reknu to,ale ted ma dovolenou.Tak se ptam,zda to treba taky nekdo mel

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:33
@Anonymní píše:
Rekl mi po nucene kyretazi ze ho uplne zarazilo,jak mam nizko delohu na to,ze sem nikdy nerodila.A kdyz sem vzala zrcatko,abych vedela co hmatam,tak sem videla uplne jasne cipek skoro ve vchodu. Samozrejme az tam pujdu reknu to,ale ted ma dovolenou.Tak se ptam,zda to treba taky nekdo mel

Hele já si myslím že to je blbost aby jsi ho nahmatala tak nízko,ale pokud si tím jsi jistá tak val na pohotovost tohle totiž není ani trochu běžné.

blumen
Hvězda diskuse 48391 příspěvků 21.03.19 22:37

A jak dlouho ma dovolenou?
Pokud by to byla pravda, byl by to problem.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:41

@blumen já už bych teda byla na pohotovosti 8o ikdybych měla být za blázna.

blumen
Hvězda diskuse 48391 příspěvků 21.03.19 22:43

@Ennny pise, ze lezi, vic stejne delat nebudou. A otazkou fakt je, zda ho vidi. Kdo vi, co vidi :think:

Tucnak123
Stálice 61 příspěvků 21.03.19 22:44
@blumen píše:
@Ennny pise, ze lezi, vic stejne delat nebudou. A otazkou fakt je, zda ho vidi. Kdo vi, co vidi :think: [/c
Otazka zni jak poznat,co vidis…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:49
@blumen píše:
@Ennny pise, ze lezi, vic stejne delat nebudou. A otazkou fakt je, zda ho vidi. Kdo vi, co vidi :think:

Tak kontrolovala sem to v pololehu. Kazdopadne na pohotovosti sem byla diky hematomu furt,i hospitalizovana v nemocnici a tam pri vysetreni nic nerikali(koukali se spodem)ale je to mesic zpatky. A presne mi rekli,ze do urciteho tydne tehotenstvi na veskere problemy mohu jen lezet a nic vic. A ja fakt lezim jak placka. Muzu tam zkusit zitra zavolat.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:50
@Anonymní píše:
Tak kontrolovala sem to v pololehu. Kazdopadne na pohotovosti sem byla diky hematomu furt,i hospitalizovana v nemocnici a tam pri vysetreni nic nerikali(koukali se spodem)ale je to mesic zpatky. A presne mi rekli,ze do urciteho tydne tehotenstvi na veskere problemy mohu jen lezet a nic vic. A ja fakt lezim jak placka. Muzu tam zkusit zitra zavolat.

Před měsícem 8o však ti to mohlo vyjet třeba včera, čípek se dá řešit ještě tak že ti to zasijou.
Každopádně dej vědět jak jsi dopadla ,tohle by mě fakt zajímalo :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:57
@Ennny píše:
Před měsícem 8o však ti to mohlo vyjet třeba včera, čípek se dá řešit ještě tak že ti to zasijou.
Každopádně dej vědět jak jsi dopadla ,tohle by mě fakt zajímalo :think:

No,moje mati se mnou byla zasita skoro cely tehu :roll: :roll: :,(
Ale kdyz lezim tak ho nevidim,v tom polosedu jo,tak proste nevim. I pred tehu sem byla schopna ho vleze nahmatat,kdyz sem si davala cipky. No zeptam se zeny a dam vedet. Ale lezim v podstate od zacatku tehotenstvi a predstava zasiti a lezeni : dalsich 4 mesicu v nemocnici mi prijde husta 8o :,( Ale pro to mimco cokoliv…

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 23:03
@Anonymní píše:
Ale kdyz lezim tak ho nevidim,v tom polosedu jo,tak proste nevim. I pred tehu sem byla schopna ho vleze nahmatat,kdyz sem si davala cipky. No zeptam se zeny a dam vedet. Ale lezim v podstate od zacatku tehotenstvi a predstava zasiti a lezeni : dalsich 4 mesicu v nemocnici mi prijde husta 8o :,( Ale pro to mimco cokoliv…

Zavolej tam hned ráno, já bych to teda osobně do rána nevydržela,ale aspoň něco : :D

blumen
Hvězda diskuse 48391 příspěvků 21.03.19 23:08
@Anonymní píše:

Kdyz pises, ze jeste pred tehu, vedelo by se o tom.
Moc neverim, ze vidis/hmatas cipek.
Ja bych neplasila, ale zavolala doktorovi, zda nemas prijit driv.
Pak napis a hodne stesti

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama