16. týden těhotentví? Žádné příznaky, zvětšené břicho

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adele1005
Nováček 3 příspěvky 05.05.18 20:46
16tt? Žádné příznaky, zvětšené břicho

Ahoj, měla jsem s přitelem nechráněný pohl. styk v polovině ledna, žádné příznáky do této doby kromě nadýmání (které můžu mít pravděpodobně ze špatné stravy a stresu)jsem neměla, měsíčky jsem měla od té doby 3× a když se měly dostavit po čtvrté, nedostavily se a dnes už je to 5.den zpoždění, ani náznak nastupujici menstruace. Už delší dobu pozoruji, že jsem neustále nafouklá, ale jak jsem již zmiňovala, můžu to mit ze špatné stravy nebo už si to přivolávám sama, avšak do té doby, jsem s nadýmáním nikdy neměla problém. TT jsem si dělala dva hned po první menstruaci(pro jistotu) a oba byly negativní. Udělala bych si další, ale údajně po 12tt už ta hladina zase klesá a test nemusí byt “spolehlivý”. Teď by to vycházelo na 16tt, kdy má normální žena už břicho na první pohled, ale narazila jsem i na fotky, kdy slečny v tomto období měly břicho velmi podobné. Přikládám foto, snad nikoho nepohorším. Děkuji, už jsem vážně zmatená :?

Reklama

Reakce:

svycarka
Kelišová 7369 příspěvků 05.05.18 20:50

A co navsteva gyndare mile detatko?

Helileli
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 05.05.18 20:52

HCG sice klesá, ale v krvi je stále v řádu tisíců, vygoogli si orientační tabulku. Kdybys byla těhotná a udělala si test, byl by jasně a jednoznačně pozitivní.

natyber
Závislačka 4802 příspěvků 05.05.18 21:02

Tak nejlepší je jít na gyndu. Vynechaná MS může znamenat i nějaké zdravotní potíže :nevim: A jinak bych taky řekla, že když uděláš test, tak by to mělo ukázat.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 05.05.18 21:13

A kdes nechala to břicho? já mám rozhodně větší a nejsem těhotná :mrgreen: :mrgreen:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 05.05.18 21:13

@Adele1005 test po 16tt určitě negativní nebude :) sice HCG klesá, ale tak moc fakt ne, schválně jsem si ze zvědavosti šla udělat test teď v 27tt a krásný dvě silný čárky během několika vteřin :)) myslím, že těhotná nejsi, ale doktora by to chtělo.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18394 příspěvků 05.05.18 21:14

Na pohled to opravdu nikdo nepozná. Těhotná na 99% nejsi. Měla by ses trošku míň pozorovat.

Uživatel je onlinelachtanice86
Závislačka 4980 příspěvků 05.05.18 21:16

@Adele1005 co gynda?

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Kecalka 377 příspěvků 05.05.18 21:19

Podle bricha to nepoznas. Ale nekolikrat sis delala trst nekolikrat menstruovala tak co jako myslis? Proste se ti zpozdila menstruace. Maximalne jsi v tom d posledni ovulace.

Karleon
Kelišová 5054 příspěvků 05.05.18 21:30

A od té doby jsi pohlavní styk neměla? Že bys otěhotněla v dubnu.

Tarinka
Echt Kelišová 8126 příspěvků 05.05.18 22:26

Pockej, ty mas 5 dni zpozdeni a myslis si, ze jsi v 16tt?

Uživatel je onlinelachtanice86
Závislačka 4980 příspěvků 05.05.18 22:31

@Tarinka asi to počítá od toho styku v půli ledna, po kterém dostala ms už 3×

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 05.05.18 23:19

@Adele1005 taky bych chtěla být takhle nafoukla :lol: :mrgreen:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 05.05.18 23:26

Vzdyt si mela 3× ms, tak co blbnes, proc bys byla v 16.tydnu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama