17 DC silné špinění, hnízdění nebo ovu

647
24.10.20 18:13

17 DC silné špinění, hnízdění nebo ovu

Ahoj mám dotaz, přes rok se snažíme o miminko, cyklus plus minus pravidelně, ovu taky je(i když přesně nwm kdy😂) asi 3 cykly za tu dobu tak se mi stalo že sem hnědě zaspinila 2-3 dny ale pak ms stejně přišla. No a teď sem 20DC, a 17DC sem začala zase špinit ráno, odpoledne sem musela do sprchy protože mě šíleně bolelo v podbřišku, až křeče a vypadl ze mě velký kus tmavě červené asi,,sliznice,, plus dalších pár menších. Pak už byl klid, druhý den a včera jen po utření trošku špinění, ale nic hrozného jen dopoledne a od
té doby nic. Myslíte že to mohla být ovulace? A je to špinění před ovulaci, během ovulace nebo až po ovulaci? Jinak ms sem měla 5.10 a byla silná jako obvykle, normálně 6 dní jako vždy. Mazlení bylo před týdnem a dnes, protože nebyl pak čas a v týdnu jk sem psala sem spinila. Přidám kalendář. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
281
24.10.20 18:43

Místo mazlení, musíte začít se sexem. Jestli to byla ovulace, to ti tady nikdo neřekne, začni měřit bazální teplotu nebo ovulační testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
24.10.20 18:50

@Jolka86 my měli sex. Ale každý tomu můžeme říkat jinak ne? ;) ;) To jsem zkoušela, ale prostě mi to nejde, měřit atd. Beru vitamíny.
Jen sem se ptala jestli to mohlo být k ovulaci a jestli se krvácí před, při nebo po ovulaci, aby jsme to kdyžtak neprosvihli se SEXEM ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
24.10.20 19:00

Pokud z tebe vypadl kus sliznice, tak to určitě nebyla ovulace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2329
24.10.20 19:29

@Cumlík19 Jestli se snazite uz rok, tak byste si uz mohli nechat zkontrolovat plodnost. Spermiogram a to, jestli opravdu ovulujes - ultrazvuk. To muze udelat normalni gyndar (tu ovulaci) nebo zajit do centra - bez doporuceni. Ted maji vsude volno, takze vas vemou hned a vysvetli treba i to divne krvaceni/spineni… Behem mesice mate vysledky a muzete se pak snazit dal doma, pokud budou v poradku. Nic to nestoji, jen cas…
A jinak mazleni u me sex neni, ikdyz z kontextu mi doslo, ze to sex asi byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
24.10.20 19:46
@Cumlík19 píše:
@Jolka86 my měli sex. Ale každý tomu můžeme říkat jinak ne? ;) ;) To jsem zkoušela, ale prostě mi to nejde, měřit atd. Beru vitamíny.
Jen sem se ptala jestli to mohlo být k ovulaci a jestli se krvácí před, při nebo po ovulaci, aby jsme to kdyžtak neprosvihli se SEXEM ;)

Co doktor? Nechat si u něj udělat kontrolu, jestli ovulace probíhá, už se snažíte rok, partner byl na spermiogramu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
24.10.20 20:17

@Jolka86 k Dr chodím, na utz vše v poradku. Teď nám nasadila vitamíny Inofolic do konce listopadu a pak mám přijít a uvidí se co dál když se nepovede do té doby. Ovu probíhá byla sem na velkém utz v Nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
24.10.20 20:20

@Lil Kitkatt v půlce cyklu? Já právě netuším co to bylo, ale vypadalo to jako kus sliznice, ale ms předtím byla normálně jako vždy 6 dní, jako každý cyklus silná atd. A uhnízdění to by bylo asi brzy což?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
24.10.20 20:24
@Cumlík19 píše:
@Jolka86 k Dr chodím, na utz vše v poradku. Teď nám nasadila vitamíny Inofolic do konce listopadu a pak mám přijít a uvidí se co dál když se nepovede do té doby. Ovu probíhá byla sem na velkém utz v Nemocnici.

Tak ty jsi v pořádku, partner byl taky na vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2329
24.10.20 20:25

@Cumlík19 Vitaminy jsou na prd, to otehotneni moc nepomuze - leda chlap by mel brat vit E a Zn+Se, pokud ma horsi parametry… Spermiogram je naprosty zakalad a udelaji ho snad na prvni konzultaci zadara v jakekoli reprodukcni klinice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
24.10.20 21:40

@Cumlík19 Při uhnízdění by z tebe nic nepadalo. Lehké špinění nebo zakrvácení může být, ale určitě ne kus sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
24.10.20 22:22

No, nekamenujte mě, ale pokud ze mě ve fázi cyklu, kdy mám delší dobu po MS a ještě mě docela dlouho čeká do další MS, vypadne po křečích velký kus sliznice, logicky usoudím, že nejspíš šlo o potrat… Mohla jste být těhotná, pak dorazila MS, ale všechno s ní neodešlo. To odešlo až o několik dní později… Mě se to třeba stalo. Odmenstruovala jsem (ta MS byla stejná jako vždy), ale plod odešel až o pár dní později. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
24.10.20 23:07

@DeeDee.518 no jo ale to by snad vypadlo něco trošku jiného než normální kus sliznice která že mě jde i při normální ms nebo ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama