17 dní a stále žádná menstruace

Anonymní
7.2.21 18:48

17 dní a stále žádná menstruace

Ahoj holky byla jsem před 17 dny u gynekologa a ten mi dal dvojitou dávku aby mi přišla menstruace ale už je to 17 dní a pořád nepřišla mám celý den vodový výtok a kolikrát si myslím že jsem se počůrala :oops: ale když jdu na WC tak mám jen mokré kalhotky ale žádná Ms jsem objednaná na čtvrtek k Dr.
Tak se chci zeptat co to může být zda už to některá z vás měla díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.2.21 21:20

Předpokládám, že těhotenství Ti vyloučil. Kromě vodového výtoku žádné potíže nemáš? Já mám dnes 46 DC. MS mám vždy mezi 26-31 DC. Test jsem si nedělala, zítra jdu na gyndu… je tu ale možnost, že mám špatnou štítnou žlázu.

Ríša

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:30
@Anonymní píše:
Předpokládám, že těhotenství Ti vyloučil. Kromě vodového výtoku žádné potíže nemáš? Já mám dnes 46 DC. MS mám vždy mezi 26-31 DC. Test jsem si nedělala, zítra jdu na gyndu… je tu ale možnost, že mám špatnou štítnou žlázu.Ríša

Těhotenství mi nevyloučila řekla že možnost tam je když jsem šla naposledy na kontrolu tak hladiny HCG mi klesaly a zase stoupali řekla že tohle nikdy neviděla takže mi Pichla injekci dvojitou dávku ale už je to 17 dní a stále nepřišla teď mám poslední dobou vodovity výtok píchá mě podbřiško až do spodku mi to jde pořád se koukám zda jsem to nedostala ale vždy je to jen mokrý nezapadající výtok a docela mám strach že mi něco udělala když mi dala tu injekci :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:40

Injekce ničemu neublíží, i kdyby se jednalo o těhotenství. Ale napadá mě, nemáš problém také se štítnou žlázou?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat