17 dní zpoždění tt negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 10:18
17 dní zpoždění tt negativní

AHoj, chtěla jsem se zeptat.
Mám 17 dní zpoždění a testy negativní. O dítě se nesnažíme, máme už dvě. Normálně mám ms pravidelnou. Netuším, čím by to mohlo být.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 30.01.19 10:21

Dojdi na gyndu, daji ti vyvolavacku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 10:32
@Anonymní píše:
AHoj, chtěla jsem se zeptat.
Mám 17 dní zpoždění a testy negativní. O dítě se nesnažíme, máme už dvě. Normálně mám ms pravidelnou. Netuším, čím by to mohlo být.

Nervy delaji hodne.Stres.

Anonym12347
Nováček 3 příspěvky 30.01.19 11:52

Dobrý den, mám takový zvláštní dotaz, mám hnědý výtok a nafouklé břicho, je to cca 6tt od doby co jsem měla naposledy nechráněný styk. Menstruace po 14ti dnech klasicky dorazila jen byla asi o 3 dny delší, včera jsem si dělala TT a byl negativní. Bojím se že budu těhotná miminko mít zatím nechci. Je tedy příznak hnědý výtok a nafoklé břicho vždy příznakem?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >