17 DPO pozitivní test. 14,15 DPO špiňení, 16 DPO krvácení

5
17.7.21 06:29

17 DPO pozitivní test. 14,15 DPO špiňení, 16 DPO krvácení

Zdravím,
jsem tak trošku zmatená a bylo by lepší nevědět, ale kvůli očkování na které jsem mela jít včera jsem testovat pro jistotu chtela. V prvním trimestru se prý očkovat na covid nesmí..
15 DPO mi vyšly dva testy slaběji pozitivní, první 3 minuty po limitu, druhý hned tri vteriny po namočení - okamžitě.
Ráno jsem začala špinit slabounce jak kdyby taková hnědá vlákna. V průběhu dne už skoro nic.
16 DPO jsem začala krvácet tmavě hnědou krví, na testu byl sotva duch, ale byl. Odpoledne me rozbolel vic podbrisek zacala jsem krvacet i svetlejsi krev, ale ne uplne jasnou. Poté jak kdyby i vetsi kousek sliznice. A bolest prestala…
jen zase sem tam pichlo spis smerem k prave strane podbrisku, ale prevazne presne ve stredu podbrisku. Predtim me behem tech cca 15 dnu obcas pichlo v podbrisku a take od podbrisku smerem k pupíku. Mela jsem kazdou noc extreme zive sny, az na tu jednu noc, ktera byla na den 16 DPO. Obcas zaludek na vodě, svědí mě prsa a zlepšila se mi pleť.
Dnes ráno 17 DPO jsem udelala test z ranni moci s tím, že tam určitě už nic nebude po včerejším krvácení, kousku sliznice a jen slabém duchovi na testu. Ale ta čárka se tam tak nejak zase vykreslila :nevim: jeste trosku krvácím, ale uz slabeji než jako při ms.
Ještě podotknu, že ta krev nebyla cítit klasicky jako běžná krev při ms, ale tak jako jinak.. né, že by zapáchala, ale bylo to jiné. :nevim:
Mám již 9,5 let starého syna a když jsem s ním byla těhotná 2× jsem menstruovala a jeste po treti pak špinila.. zjistila jsem to diky tomu az ve třetím mesici. Tak si rikam, ze to tak asi mam :nevim:.. ale samozrejme je jine, kdyz o tom clovek tenkrat nevedel a kdyz o tom ted vi.. Tak mam strach.. kazdopadne dopadne to tak, jak to dopadnout ma.. Ale budu rada za Vaše názory. :hug:
Přikladam fotky.
Prvni 15 DPO tri minuty po limitu, druha 15 DPO okamžitě po namočení, třetí 17 DPO v limitu.
Ducha v 16 DPO jsem nefotila, nebyl by na fotce ani videt.
Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
17.7.21 07:09

Ještě fotka testu 17 DPO po zaschnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
17.7.21 07:10

To si myslíš, že někdo měl na chlup stejný případ jako ty? Není lepší si zajít případně za doktorem? Nebo počkej dva tři dny a zkus to znovu.

Očkování prostě odlož a čekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 07:26

Z mých zkušeností je ta druhá čárka slabá, i mě to bylo biochemické :nevim:
Ve všech těhotenstvích, která skončila dobře, byla už po vynechání MS normální čárka

• Citovat
  • Nahlásit
5
17.7.21 07:28
@Malineka píše:
To si myslíš, že někdo měl na chlup stejný případ jako ty? Není lepší si zajít případně za doktorem? Nebo počkej dva tři dny a zkus to znovu.Očkování prostě odlož a čekej.

Stejný na chlup určitě ne, ale určitě nebudu jediná na světě takto a určitě má někdo třeba podobnou zkušenost. Doktor řekl, že se uvidí. :nevim: To má samozřejmě pravdu. ;) Nicméně zajímá mě, jestli nekdo má tu zkušenost a může dát vědět jak to dopadlo. ;)
Včerejší očkování jsem samozřejmě zrušila.
Každopádně díky za reakci. :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.7.21 07:37
@Anonymní píše:
Z mých zkušeností je ta druhá čárka slabá, i mě to bylo biochemické :nevim:
Ve všech těhotenstvích, která skončila dobře, byla už po vynechání MS normální čárka

Taky me to prave napadlo.. jedine co si rikam, ze se synem jsem čárku mela opravdu az ve 3 mesici a 2× menstruovala.. ale samozrejme si nechci delat plané naděje.. je to zvlastni… ukaze cas, ale potreba to nejak prodiskutovat je. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
17.7.21 07:49

Čárka je velmi slabá, vypadá to má biochemické těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.7.21 11:36

Zdravím,
tak pro případ kdyby tu někdo další hledal odpověď a byl v podobné situaci.. čárka sílí a i u doktora potvrzeno z krve o biochemické těhotenství se tedy nejednalo ;) :)
Hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat