17 měsíční dcerka a problémy se spánkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carbonka
Nováček 3 příspěvky 23.10.18 13:36
17 mesicni dcerka a problemy se spankem

Maminky, mam na vas prosbu a dotaz.
Mame problem s nasi dcerkou Vanesou nyni 18 mesicu, jelikoz od mala ma v noci problem se spankem a budi se napriklad 7krat za noc.

Jde mi o to, ze za posledni mesic se to hodne moc zhorsilo a ja uz si nevim rady.
Vanesa v noci zacne nekolikrat hystericky plakat, jakykoliv pokus o utiseni nezabira. Jen place a place at zkousim cokoliv. Ve finale se z toho kazdou noc az pozvraci. Kdyz se pozvraci tak se uplne probere a potom je treba 2-3 hodiny vzhuru nez zase zabere. Krome techto zachvatu se i hodne mele, premistuje a nekdy jakoby povida ze spani.
Pres den je cila, hodne aktivni a prijde mi hodne citliva, ufnukana a ziva.

Budu moc rada za kazdou radu.

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 23.10.18 13:43

Namátkou, můžou ji bolet zuby nebo může mít růstové bolesti.
Další možnost je, že se jí projevila nějaká alergie, klasika je mléko, celiakie… Tam bývají typické noční bolebrichy.
Předpokládám, že se nepřejída před spaním a stravuje se adekvátně věku.
Já bych ji dala zkusmo čípek nurofenu a probrala bych ji ihned, tj. odnesla bych do obýváku, rozsvítila, snažila se odvést pozornost a za půl hodiny bych zkusila, zda nezabere. Pokud by i na světle mimo postel a po nurofenu rvala do pobliti dál, šla bych k lékaři.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 23.10.18 13:45

Nocni besy? Nema pres den moc podnetu, nebo nejaka vyrazna zmena v posledni dobe?

Carbonka
Nováček 3 příspěvky 23.10.18 13:51

@Gosi zadna zmena nastala. Nenapada me nic takoveho.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 23.10.18 14:12

@Carbonka
Takhle u obou synů začaly růstové bolesti. Pomáhá namazat jalovcovou mastičkou a v nejhorším dát nurofen.

Anebo mě ještě napadá, neměla teď v posledním měsíci, dvou nějakou střevní virozu? Starší takhle měl v noci křeče do břicha po vypití mléka a nejakou dobu jsme museli dávat bezlaktozové.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >