17 měsíční dcerka a problémy se spánkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carbonka
Nováček 3 příspěvky 23.10.18 13:36
17 mesicni dcerka a problemy se spankem

Maminky, mam na vas prosbu a dotaz.
Mame problem s nasi dcerkou Vanesou nyni 18 mesicu, jelikoz od mala ma v noci problem se spankem a budi se napriklad 7krat za noc.

Jde mi o to, ze za posledni mesic se to hodne moc zhorsilo a ja uz si nevim rady.
Vanesa v noci zacne nekolikrat hystericky plakat, jakykoliv pokus o utiseni nezabira. Jen place a place at zkousim cokoliv. Ve finale se z toho kazdou noc az pozvraci. Kdyz se pozvraci tak se uplne probere a potom je treba 2-3 hodiny vzhuru nez zase zabere. Krome techto zachvatu se i hodne mele, premistuje a nekdy jakoby povida ze spani.
Pres den je cila, hodne aktivni a prijde mi hodne citliva, ufnukana a ziva.

Budu moc rada za kazdou radu.

Reakce:

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 23.10.18 13:43

Namátkou, můžou ji bolet zuby nebo může mít růstové bolesti.
Další možnost je, že se jí projevila nějaká alergie, klasika je mléko, celiakie… Tam bývají typické noční bolebrichy.
Předpokládám, že se nepřejída před spaním a stravuje se adekvátně věku.
Já bych ji dala zkusmo čípek nurofenu a probrala bych ji ihned, tj. odnesla bych do obýváku, rozsvítila, snažila se odvést pozornost a za půl hodiny bych zkusila, zda nezabere. Pokud by i na světle mimo postel a po nurofenu rvala do pobliti dál, šla bych k lékaři.

Gosi
Kelišová 5688 příspěvků 23.10.18 13:45

Nocni besy? Nema pres den moc podnetu, nebo nejaka vyrazna zmena v posledni dobe?

Carbonka
Nováček 3 příspěvky 23.10.18 13:51

@Gosi zadna zmena nastala. Nenapada me nic takoveho.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 23.10.18 14:12

@Carbonka
Takhle u obou synů začaly růstové bolesti. Pomáhá namazat jalovcovou mastičkou a v nejhorším dát nurofen.

Anebo mě ještě napadá, neměla teď v posledním měsíci, dvou nějakou střevní virozu? Starší takhle měl v noci křeče do břicha po vypití mléka a nejakou dobu jsme museli dávat bezlaktozové.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >