17 měsíční v noci válí sudy

1395
17.7.20 08:55

17 měsíční v noci válí sudy

Mám 17 mesicni dvojcata a už pár měsíců se v noci musí furt točit, válet sudy. Když večer usnou, prendavame je do postylek, ale v noci se budi, protože se v postylce nemuzou pretacet. Davame si je tedy do postele, hlavně jednoho, ale problém je, že mu nestačí ani manželská postel, protože se ve spanku furt pretaci a já nespím, protože mám strach, aby mi z postele nespadl. Jsem v takovém polospanku a budim se a lehnu si kolem něho, aby prese mě nemohl spadnout, ale většinou mě kopne do obliceje nebo nekam a stejně řve, že se nemůže prese mě kulit dále. Bude to obdobím, to je jasné, ale nemá někdo stejnou zkušenost? Jak jste to vyřešili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17488
17.7.20 09:06

Syn se taky toci, ale je v postýlce normalne, akorat ji ma obehnanou mantinelama, aby se nemlatil o to dřevo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17488
17.7.20 09:07

Jo a obdobím to asi moc nebude, me tak spí obe deti, starsimu je 5 let a vali se a točí se porad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8611
17.7.20 09:15

Já mám taky v noci neklidné obě děti. Syn, skoro 3 roky sebou hází a točí se pořád. Spí jen se mnou v posteli o šíři 160cm s tím, že on má tam 120 a já spím úplně na kraji. Dcera spí normálně v postýlce a má mantinel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1395
17.7.20 09:27

@Kriss Tina @Aduš8 To jste mě moc nepotesili, že se točí i starší děti. Nedokážu si představit je dát pak do dětské postele, protože oni jak narazí na mantinely a nemůžou se točit, tak začnou křičet a protože se bojíme, aby nevzbudil ještě toho druhého, tak si ho vezmeme do postele a točí se u nás, ale už takhle se skoro nevejdeme. Z té dětské postele budou moct spadnout více než z dětské postýlky, která je nyní bezpečná. Jen nemá rozlohu 5 hektaru na celonoční otáčení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5906
17.7.20 09:36

Mě bude 33 a podle manžela je spát vedle mě asi stejně bezpečné jako spát vedle větrného mlýna ve vichřici. Jinak pokud se děti takhle hodně převalují, tak bych jim pořídila nějakou nízkou válendu a kolem dala něco měkkého aby měli při pádu kam přistát. Syn spí klidně, ale když byl menší, tak se z postele několikrát poroučel a nikdy ho to nevzbudilo (matrace je cca 40 cm od země a pod postelí je kobereček z vysokých pěnových puzzle) buď jsem ho našla na zemi když jsem šla v noci větrat nebo mi to ráno „vyprávěl“ spíš předvedl. To bylo v době kdy jeho jazykový projev připomínal spíš něco na čínsko-mongolské hranici než češtinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17488
17.7.20 09:40

Ja bych dala neco mekkeho kolem postele a at si klidne padaji, syn taky občas spadne, jeho to ani nevzbudi, ja mam slabsi spanek a vzbudi me, kdyz zuchne na zem, tak ho du hodit zpatky. Ale neni to casto, cim je starsi, tim pada min, mozna tak jednou za pul roku se postesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8611
17.7.20 10:41

A nebo nedávat postel, ale jen nechat od truhláře udělat rám a do něj vsadit matraci přímo na zem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.20 11:28

Dcera to děla taky 13,5mesice nic okolo postýlky nemá, kolikrát jí čouhají nohy :lol: jako někdy se musím smát jak spí. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama