17letá těhotná s cizincem

1.2.20 13:54

17let těhotná s cizincem

Ahoj jmenuji se Alena a je mi 17 let.
Mám cizince -rumuna. Měla jsem menstruaci. Po skončení menstruace jsme měli nechráněný sex. Po delší době jsem zjistila že jsem těhotná. Můj přítel je už plnoletý je mu 21. Ja budu rodit už když mi bude 18. Chci se zeptat bude nějaký problém, když mě oplodnil v 17.. a nebo nebude problém stim ze je cizinec? Prosím o radu.

Příspěvek upraven 01.02.20 v 14:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11942
1.2.20 13:55

Ne není to žádný problém a ani s pobytem či vízy - je to normální občan EU, tak že můžete pracovat a žít kdekoliv v EU chcete.

Ani to že si otěhotněla nezletilá není právní problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23673
1.2.20 13:56

Nebude problém. Otázka jestli nebude problém s rodičovským příspěvkem když je cizinec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 13:59

@pikola
O peníze mi opravdu nejde. Můj přítel vydělává dost na to uživit nás 3 a pomoci i s penězi mé rodině. Takže peníze opravdu neřeším. Opravdu mi jde jen o to jestli nebude nějaký problém někde. Nebo na co se připravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23673
1.2.20 14:04

A to už spolu i bydlíte? Co na to rodiče? Hodláš dodělat školu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
1.2.20 14:07

@Alena189 Ty hlavně nespoléhej na přítele cizince co se financí týče, vyřiď si rodičovský příspěvek. Mě fakt hrozně udivuje, že je tohle druhá diskuze od 17lete holky, co píše, že peníze nejsou problém. Holky, jak dlouho žijete sami, jak dlouho jste s partnerem, že mu věříte natolik, že si nevytvorite ani žádnou finanční rezervu, kolik dětí jste vychovali, že jste si tak jiste, že peníze nejsou problém. Fakt to nechápu. Za chvíli tu bude diskuze „opustil mě, nemám kam jít, finančně to neutahnu“. Neber to, prosím zle, ale opravdu je dobry nespoléhat na finance partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12855
1.2.20 14:08
@Alena189 píše:
@pikola
O peníze mi opravdu nejde. Můj přítel vydělává dost na to uživit nás 3 a pomoci i s penězi mé rodině. Takže peníze opravdu neřeším. Opravdu mi jde jen o to jestli nebude nějaký problém někde. Nebo na co se připravit.

No hlavně, aby ti potom neutekl pryč. Jinak nvm, jestli nebude muset dokládat nějaké papíry, když půjdete na matriku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 14:13

@alena1995 Jsem si zcela jistá ze ode mě neodejde. Pokud bude možno příspěvky si zaridim ( pokud nebude problem) sama jsem už bydlela a dokonce jsem se starala i o dítě svého ex pritele. Takže v celku vím co to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564

@alena1995 v 17 bych rekla, ze ti nezbyva defakto moc moznosti, nez spolehat na financni tok od pritele, obzvlast kdyz jeji rodina na tom taky neni fin. dobre a predpokladam, ze startovni injekci do zivota ji nedali. Nicmene, na partnera spoleha vetsina i mnohem starsich zen, co si do 30 (placnute cislo) nevytvorily zazemi.No,jistota to velka do budoucna neni, nicmene lepsi, nez kdyby i on mel holou prdku, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18010
@P4ja píše:
No hlavně, aby ti potom neutekl pryč. Jinak nvm, jestli nebude muset dokládat nějaké papíry, když půjdete na matriku.

Jo, i s deckem klidně může frnknout do Rumunska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 14:14

@pikola
Rodiče o tom nevědí. Popravdě ani nevím jak jim to říct. Skolu mám za 3 měsíce dodelali tak snad nebude problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
1.2.20 14:14
@Alena189 píše:
@alena1995 Jsem si zcela jistá ze ode mě neodejde. Pokud bude možno příspěvky si zaridim ( pokud nebude problem) sama jsem už bydlela a dokonce jsem se starala i o dítě svého ex pritele. Takže v celku vím co to je.

No, na to ze mas 17,tak to zni desive, co mas za sebou. Defakto jsi sama jeste dite. A…a nic, ta naivita k tomu patri, snad vam to vydrzi.To ti opravdu preji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
1.2.20 14:15
@Alena189 píše:
@pikola
Rodiče o tom nevědí. Popravdě ani nevím jak jim to říct. Skolu mám za 3 měsíce dodelali tak snad nebude problém.

No, tak krok k dospelosti je i to, se nebat rodicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 14:18

@vokishka
To opravdu neudělá. Opravdu jsem si 100% jistá ze mě tu samotnou s dítětem nenechá. Neznám ho půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23673
1.2.20 14:20
@Alena189 píše:
@vokishka
To opravdu neudělá. Opravdu jsem si 100% jistá ze mě tu samotnou s dítětem nenechá. Neznám ho půl roku.

No aspoň rok, že? jsi hrozně naivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama