17. týden těhotenství podezření na slepák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 19:57
17tt tehotenstvi podezreni na slepak

Hezky vecer vsem. Dnes rano me probudila prudka bolest praveho podbrisku, zustala jsem chvili lezet zda to prejde, jestli jsem se jen neprelezela. Nepomohlo to, doskrabala jsem se na zachod a vykonala potrebu v domnění, ze snad porodim ledvinu, jak ta strana silene bolela, celkem u toho ztuhlo brisko :( a mela jsem silne tlaky na konecnik, az bych snad odprisahla, ze se musim za prvnim rohem po… Nakonec jsem zvolila taktiku „prohrati“ a s hrneckem tepleho caje jsem se prohrala ve sprse. To celkem ulevilo, ale zustalo mi pichani jak jehlou na prave strane podbrisku, jakoby u kycle :? Nedokazu to poradne popsat..kazdopadne jsem konzultovala s gyndou, po kontrole gynekologicky vse ok, miminko v poradku, cipek se nezkracuje. Odeslala me na kontrolu na chirurgii. Pan doktor prohmatal, prava strana citliva, bolestiva jinak bricho klidne. Na utz zadna tekutina v brise slepak pry zatim ok, ale zvysena teplota a pulz. Dr me poslal domu, ze pockame do zitra co to udela s klidovym rezimem a zitra se uvidi zda si me tam nechaji na hlidani ci nee. Muzu se zeptat naminky projevil se vam nektere slepak v tehotenstvi? Jak se vam prosim projevoval? Uprimne pro miminko uz ted ziju a operaci si nedovedu predstavit :( dekuji za vsechny odpovedi!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 01.03.18 20:03

@kalitka Neboj bude to dobré, pokud doktor nic neobjevil. Klidně to můžou být vazy, jak se povolujou. Já to teď mám taky, každou chvilku někde.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:05

@P4ja tak nejak na to vsazim, tak snad! :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 01.03.18 20:07

@kalitka není nic výjimečného být na operaci v těhotenství.. kámoška byla nedávno a v klidu.. spíš buď ráda, že jsi pod dozorem.. dělali Ti sedimentaci?

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 01.03.18 20:09
@kalitka píše:
@P4ja tak nejak na to vsazim, tak snad! :roll:

Ono stačí, když se člověk tolik nehýbe a zaražené..p..y dělají hodně. JAk se ta střeva nehýbou.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:09

@martina.se vubec mi krev nedali. Jedine vysledky co meli v ruce, tak jim mudra gynda poslala vysledky odberu z 15tt. Jsem rada ze jsem hlidana! O tom zadna! A hlavne ze mimi je ok…pro nej zmaknu vsechno…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 01.03.18 20:10

@kalitka tak si ještě zažádej případně o vyšetření krve - slepák - zánět v těle.. bývá to často vodítkem..

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:10

@P4ja rozumim a i to jsem podezrivala, ale na utz strevo jelo v pohode a i na stolici chodim kazdy den bez obtíží, včetně dneska :nevim: spis az tedpo mi zacina prichazet, ze je neco blbe a citim boleni jakoby na zacpu :think:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 01.03.18 20:11

@kalitka Tak uvidíš, dej klid..hodně pij nějakou vlákninu.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:11

@martina.se zitra jsem na chire objednana na kontrolu, tak se optam. Snad me to zase neda krasny budicek :roll:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:12

@P4ja snazim se i ladovat dost zeleninu, ovoce :) tak snad to bude dobre

Marthi
Kecalka 182 příspěvků 01.03.18 20:18

@kalitka Ahoj, já měla to samé, jen jsem myslela, že mám ledvinovou koliku, celý pravý bok v křeči až k ledvině. Slepák mám operovaný už v 19ti. Ty křeče byly tak hrozné, že jsem nemohla skoro dýchat. Na gyndě nic nezjistili. Pak ta bolest postupně odcházela (naštěstí), do tří dnů v poho. Do teď nevím, co to bylo. Hodně štěstí, ať už nic nebolí :hug:

Uživatel je onlinenovakova.t
Závislačka 2996 příspěvků 01.03.18 20:23

Me teda ted v 18tt bolí cely člověk a ráno jsem na rozpadnutí…boli me kycel, sedaci sval, plotynka, zada…jsem prostě rozlamana. Já si myslím ze to k těhotenství ty bolistky patří. Je bych si teda byt tebou vyžádala krev pro tvůj klid. A i kdyby si te tam nechali tak za pozorování nic nedáš :hug:

mayunka
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 7 inzerátů 01.03.18 20:48

Ahoj, me skolik slepal ve 20 tt a jeste o Stedry den. Rano bolest bricha, jeli jsme do nemocnice, tam ze ok, ze mam na kontrolu jit vecer. K vece jsem mela suchy brambor a jeli jsne na kontrolu, zase ze vse ok. Tak jsme odjeli spat k rodicum. K ranu me vzbudila, tak silena bolest, ze jsem nemohla vstat. Tak jsme jeli. Rovnou na sal.. A pry to bylo za minutu 12… Nastesti vse ok a miminko bez nasledku :D @kalitka

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 21:03

@mayunka ja moc dekuju za zkusenost :) me taky rekli ok, ale kontrola zitra. Ted jsem bolesti myslela ze okousu koste a upoutalo me toto na wc s silenyme prujmem, ktery tedy netusim z ceho 8o ale dejme tomu. Prava strana stale boli…tak jsem zitra zvedava.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama