18 dní zpoždění MS, testy negativní

1.6.21 10:51

18 dní zpoždění MS, testy negativní

Ahoj, už 18 dní mám zpoždění, testů jsem udělala už několik (poslední dnes) a všechny negativní. Cyklus jsem měla trochu rozházený ale vždy max. týden zpoždění a ne takovou dobu. O dítě se snažíme, bolesti žádné nemám, jen poslední 2 dny mě trochu začínají bolet prsa. K doktorovi se dostanu nejdříve v pátek. Napadá mě buď cysta, nebo zázrak, že by mi krev potvrdila těhotenství, v což raději moc nedoufam :( máte někdo podobný problém? Jak u vás probíhala cysta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1728
1.6.21 11:06

Po 18 dnech vynechání ms by jsi měla dálnice… Takže těhotenství to nejspíš nebude.. 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 11:14

@Misasisi
Jo, moc se k tomu nepřikláním :? Ale tady v diskuzích jsem našla spoustu holek, kterým to zjistili až z krve, tak kdo ví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
1.6.21 11:16

@vladimira012 jo možný je vše ale podle toho bych se na to moc neupinala no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9932
1.6.21 11:17

Ne, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6535
1.6.21 11:20

Kdy byla ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
1.6.21 11:20

18 dní je strašně moc. A pokud ti ty testy vycházejí negativní i ráno z první ranní moči a děláš si ty citlivé (10) a ne nějaký digitální clearblue, tak těhotná opravdu nejsi a bude to nějaký zdravotní problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
1.6.21 11:21

Cysta u mě probíhala bolestí v podbřišku a slabou ms. Ale někdo ji má a ani o ní neví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 11:28

@LilyJane
Ovulaci ani teplotu si nehlídám, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
1.6.21 11:30

@vladimira012 To bys musela mít opravdu hodně hodně hodně rozházený cyklus, aby ti to i po 18 dnech zpoždění vycházelo negativně.
Rozhodně bych se neupínala na těhotenství. MS ti mohla i třeba normálně vynechat. I to se mi jednou stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
1.6.21 11:46

U cyst jsem mela ms a špinění v průběhu cyklu. Těhotenství to u tebe nebude. Muze to být anovulacni cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.21 18:39

Tak jsem byla u doktora a cystu mi naštěstí nenašel. Jen mi řekl že mám nízkou sliznici 8mm, což co sem tak četla je normální výška :nevim: no píchl mi vyvolávačku a čekám co bude dál :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat