18 dní zvýšená teplota ze zoubků?

77
12.12.20 21:11

18 dní zvýšená teplota ze zoubků?

Ahoj syn má už osmnáct dní zvyšenou teplotu 37-37,4 většinou po celý den parkrát to kleslo, ale jinak furt tak nějak na stejno už je to 18 dní, po prvním týdnu kdy to začalo se prořízla první jednička, po druhém druhá jednička, ale ted furt jen čekám nikde v puse mi to nepřijde, že by měl jít další zoubek a teplota stále trvá :nevim: Už je teda klidnější, ale jinak fakt netuším :oops: Byli jsem samozřejmě i mudry stěry z nosu ok, krevné obraz prý hvězdičkový brali i biochemku, prohládla ho jen mírně zvětšené uzliny za krkem toho já byhc si ani nevšimla upřímně prý to taky může být k těm zubům, ale ted už se jí to prý nezdá ikdyž jsou venku zatím oba jen maličko a tak nás chce v pondělí poslat po všech čertech ORL atd… nevím zda prostě ještě nevyčkat bojím se, že leda ještě něco chytnem a pak třeba vyleze třetí zub nebo to odezní na druhou stranu nechci nic zanetbat, máte prosím někdo zkušenost, že třeba ikdyž ještě lezou tak byla teplota? Nebo že to chvilku trvalo než se to malý tělíčko zklidnilo? Šly by jste po vyšetřeních? :nevim: Jinak teploměr ok a samozřejmě odečítám ze zadečku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10616
12.12.20 21:53

A zkoušela jsi i jiný teploměr, jestli teplota souhlasí? Jinak u miminek může kolem těch 37°C být teplota normálně mají ji vyšší, než dospělí a starší děti. Předpokládám, že jde o miminko, když píšeš, že mu vyrostly jedničky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
12.12.20 22:02

@snažillka šla bych po vyšetřeních, 18 dní teplota fakt není normální, ať se něco nezanedbá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
12.12.20 22:12

Asi bych pro klid duše ty vyšetření taky podstoupila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 22:54

Dobrý večer, neporadím co to je, ale zažila jsem v létě s dvěma dětmi něco podobného. Věkově jsou 2,5 a 6 let, měli oba teploty mezi 37,2-37,5 každý den, trvalo to přes 3 týdny skoro měsíc, dle krve a moči nic, už jsme byli zoufalý, pomohli nám až homeopatika, doted nevíme, co to bylo, zpětně si říkám, zda nemohli prodělat covid… na testy nás ale nikdo neposlal, nikoho to nenapadlo…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat