18měsíční dítě večer brečí ve stejný čas

46
5.8.20 02:47

18 měsíční dítě večer brečí ve stejný čas

Ahoj Maminky jdu se tak zeptat. Už to je asi týden. Malá se mi budí každý den ve stejný čas 2:30 ráno a začne brečet… Nějaká rada, co by to mohlo být??? Hlad nemá… Někdy jen zabreci a hned usne, ale že je to vždy ve stejný čas. :think:
Díky moc za odpověď a krásný večer :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
5.8.20 07:32

Kluk to dela podobne. Pravidelne ve stejnou dobu se kolem jedne rano vzbudi a dozaduje se presunu do nasi postele. Pak tam dal spi. Myslim, ze je to stejne, jako kdyz rano vstava naprogramovane v podobnou dobu, at jde spat kdykoli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 07:44

@Bamace
Jak dlouho už to dělá? Já mám pocit, že mi to dělala chvíli i jako miminko a pak to přešlo. A když se na něco zeptam Dr tak mi řekne za vše můžou zuby :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
5.8.20 07:53

Nejsem dítě, ale já se třeba pravidelně každý den, už tak 3 měsíce v kuse budím ve 3 ráno a musím na záchod. Pravidelně, den co den, 3:00 vstávačka. Taky nevím čím to je. :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 07:58

@ŽofkaTofka
No třeba asi fakt taky něco chce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5151
5.8.20 08:03

@Pindrushe hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
5.8.20 08:09

@Pindrushe Jeden z dvojcat se budí už měsíce standardně mezi 23:30 a pulnoci a jediné, co pomůže je, že si ho vezmeme do ppstele. Myslím, že takhle to má hodně děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 08:11

@ludmilaadamkova
Hlad nemá už jsem zkoušela pocurana taky není. A hned třeba i usne. Že jen zabreci a spí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 08:12

@suzka1
Dobře děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
5.8.20 08:34

@Pindrushe nekdy to dela treba mesic, pak na mesic prestane, pak zase treba na tyden zacne… je to ruzne. :) kdyz se vzbudi a ja se stihnu probrat jeste kdyz sedi, udelam na nej “pssss, lehni si a spinkej”, tak je jeste sance, ze sebou placne zpatky a usne. Kdyz uz stoji, mam smulu a jde k nam. :D jidlo mu uz od roka v noci nenabizim, ani vodu. A budi se stejne, takze hladem to neni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 09:54

@Bamace
Dobře děkuji :) no u nás jak si sedne tak už je konec to už jde za náma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
6.8.20 08:23

@Bamace
Tak dneska spala krásně celou noc to se jen tak nevidí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama