18 měsíců po porodu a chuť na sex se stále nedostavila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:20
18 měsíců po porodu a chuť na sex se stále nedostavila ????‍♀️

Maminky, mám 18 měsíců od porodu a je mi 26 a stále se mi nedostavila chuť na sex a ani na nic okolo. Moje tělo se chová jak kdyby nic z toho nepotřebovalo. Před otěhotněním jsme spolu s partnerem spali několikrát do týdne. Těhotenství i porod jsem měla náročnější. 8 měsíců byla mou nejlepší kamarádkou záchodová mísa a porod trval strašně dlouho (dlouho jsem se otvírala). Od porodu, který byl v únoru 2017 by se naše aktivita dala spočítat na prstech jedné ruky. V partnerovi chyba není. Ale ve me ano, nemam na to absolutne chut a ani pomysleni a ani se neda rict ze by mi sex chybel. Gynekolog nad tim mavl rukou ze se to samo srovna. Ale me neprijde ze by se neco srovnavalo, vzdyt ja si i vymyslim problemy jen abych nemusela rikat ze na to nemam vubec chut a sex nechci. Kdyz jsem doma nadhodila navstevu sexuologa tak mi bylo sdeleno ze v nem chyba neni a ze tam se mnou nepujde. Absolutne si uz nevim rady, muzete mi prosim poradit co mam delat? Zazil jste to nekdo? Dekuju moc za precteni a odpovedi ????

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:24

Já to mám stejně :zed: Synkovi je teď rok a půl a na intimnosti nemám vůbec chuť. Nutím se do nich aspoň jednou za 14 dní. Pořád kojím, tak doufám, že až přestanu, tak že se to zlepší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:24

Ahoj, já to zažila. Jsem 4 roky po porodu a chuť na sex se mi nikdy nevrátila :( Napadlo mě několikrát zeptat se doktora (vím jistě, že je to porodem), ale měla jsem zábrany. Bohužel nedokážu poradit. Sama si říkám, že už se to nikdy nevrátí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:25
Kojeni

Nekojite? Na me kojeni ma tento efekt (stejne jako HA).

rozand
Závislačka 2953 příspěvků 13.09.18 19:27

V něm chyba není, tak tam nepůjde? On o sex nestojí, že ti nechce pomoct to řešit?

1mila2
Kecalka 321 příspěvků 13.09.18 19:33

Vykasli se na nej a jdi si tam sama. Chlapa kdyztak vezmes az na dalsi schuzku, kdyz to bude potreba. Uvidis, ze se ti ulevi kdyz to s nekym proberes a hlavne pred manzelem bys treba nejaky veci nerekla :oops:

Heivka
Závislačka 3136 příspěvků 13.09.18 19:37

Kojíte, berete antikoncepci? To může sexuální život hodně ovlivnit. Máte pomoc s dítětem, nějaké vlastní koníčky? Taky to může být složitým porodem. Já po porodu syna který byl velice těžký a vyvolávaný jsem taky moc chuť neměla dokud jsme se nezačali snažit o druhé. Druhý porod se rozběhl přirozeně, a byl výrazně lehčí a tam se chuť vrátila poměrně brzy už po dvou měsících. Je pravda že bohužel se nezdařilo kojení a dcerka je na UM od třetího dne a taky mám s dětmi velkou pomoc od manžela i širší rodiny. V sobotu bude holce 10 týdnů a já půjdu relaxovat se psy na cvičák.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:43

Nekojim ????‍♀️ Syn je na UM a HA taky neberu ????‍♀️ Nechala jsem si zavest telisko ???? @Anonymní píše:
Nekojite? Na me kojeni ma tento efekt (stejne jako HA).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:52

Kupte si vibrator a sama ho doma casto pouzivejte kdyz budete sama doma-manzel pryc. A uvidite ze chut se vam vrati a budete chtit manzela zase citit v sobe. Ptz chlapovi se vibrator stejne nikdy nevyrovna :palec: cim casteji budete samu sebe stimulovat tim vetsi bude chut na sex

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:00

Mám to taky tak, 10m po porodu. Nekojím neberu HA..ale mě sex prostě nechybí, nepotřebuju ho :D Jsem sama takže mi to vyhovuje :)
Být tebou zkusila bych toho sexuologa, nejdřív sama a pak dotáhnout i chlapa :think:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 13.09.18 20:09

Tak já měla porod fakt náročný, 25 stehů… ruptura třetího stupně a sex jsme měli 5 týdnu po porodu… teď má malý 2,5 měsíce a sexujeme 3× týdne cca. Chuť na sex přišla sama, strašně moc jsem se na nej těšila, ta intimita mi naopak chyběla… ze to budeme zase my dva… navíc konečně zas normální polohy než v těhotenství… řešila bych to se sexuologem, chlap potřebuje upustit… držím palce :kytka:

Janli
Kelišová 5729 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 22:34

Koukni na fi Naděje, Mgr Podhorná. Má tam bylinnou kůru, přímo na tyhle problémy. Měla jsem podobný problém a po užívání bych znásilnila i kominíka…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 14.09.18 00:24
@Anonymní píše:
Maminky, mám 18 měsíců od porodu a je mi 26 a stále se mi nedostavila chuť na sex a ani na nic okolo. Moje tělo se chová jak kdyby nic z toho nepotřebovalo. Před otěhotněním jsme spolu s partnerem spali několikrát do týdne. Těhotenství i porod jsem měla náročnější. 8 měsíců byla mou nejlepší kamarádkou záchodová mísa a porod trval strašně dlouho (dlouho jsem se otvírala). Od porodu, který byl v únoru 2017 by se naše aktivita dala spočítat na prstech jedné ruky. V partnerovi chyba není. Ale ve me ano, nemam na to absolutne chut a ani pomysleni a ani se neda rict ze by mi sex chybel. Gynekolog nad tim mavl rukou ze se to samo srovna. Ale me neprijde ze by se neco srovnavalo, vzdyt ja si i vymyslim problemy jen abych nemusela rikat ze na to nemam vubec chut a sex nechci. Kdyz jsem doma nadhodila navstevu sexuologa tak mi bylo sdeleno ze v nem chyba neni a ze tam se mnou nepujde. Absolutne si uz nevim rady, muzete mi prosim poradit co mam delat? Zazil jste to nekdo? Dekuju moc za precteni a odpovedi ????

Já bych zkusila ten slavný kotvičník (bylina). Nebo googli a zjisti i jiné možnosti. Podle mně to manžel/přítel na sexuologii nijak nevyřeší, když on funguje normálně.
Nevím, zda to nepřeceňuji, ale dala jsem to manželovi jako podpůrnou léčbu k ranému stadiu zvětšené prostaty (zatím chodí jen častěji na wc), a ono to na něj asi taky působí - samozřejmě positivně a já z toho taky mám. Na ženy to má mít stejný účinek. Za zkoušku nic nedáš, stojí to nějakou korunu, ale je to nenásilné řešení, které může pomoci.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 14.09.18 14:22

Sexualita u ženy je z 80 % psychika. My nemáme problémy s potencí jako muži, ale s hlavou a teď to nemyslím nijak hanlivě. Pokud jsi byla sexuálně aktivní a měla sex ráda, není důvod se k tomu nevrátit. Ale musíš začít u sebe a pomalu. O sexu nějakou dobu nemluvte, abys ho přestala brát jako povinnost, strašáka, přímou úměru mezi spokojeností muže a sexuálním životem, protože tím vším se dostáváš do úzkých. Začni na partnera koukat očima jako dřív, rozpomeň si, co tě na něm přitahovalo, vybav si začátky. Mysli na sebe jako na ženu a na partnera jako na sexy muže. Nejsi jen máma ale i žena. Porody jsem měla taky velmi těžké a sex je létama lepší a lepší, bych řekla :kytka:

1mila2
Kecalka 321 příspěvků 14.09.18 14:54

@Kfětoslava s timhle nazorem souhlasim :potlesk:
Ja mam chut velkou a mela jsem od porodu (proto asi budeme mit deticky od sebe necelych 13mesicu :oops: ).....ALE, pridala se unava z miminka a strach jak zvladneme treti mimco. Na sex myslim porad, jenze se mnou doteky nic nedelaji. Hlava by sexovala, ale telo se nechce vzrusit. Je fakt, ze parkrat se stalo, ze jsme museli akci prerusit kvuli jednomu z deti a ja jsem pak par tydnu nebyla schopna vypnout a uzit si sex. Tak me chlap nechal na pokoji a cekal :lol: Takze je to o hlave a o dusevni pohode. Netrapi te treba povisla prsa, vytahane bricho, nadvaha…? To by mohl byt taky zabijak, proc nechces sex :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >