18. týden bez příznaků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
38
16.5.22 06:36

18. Týden bez příznaků

Dobrý den maminky, chci se zeptat zkušenějších. Jsem prvorodicka a ted jsem v 18 + 5 dni těhotná. Od nějakého 12. Týdne pociťují napinani břicha. Asi dva dny jsem začala cítit i malého. Ale dneska mám břicho úplně klidne a nic necítím. Ani napinani ani pohyby. Je to možné? Na kontrolu mám jít až příští týden. Priznam se, ze jsem typická prvorodicka, kdyz mě něco táhne, tak je to špatně a kdyz nic necítím, tak taky v klidu úplně nejsem. :? :) Moc děkuji za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1703
16.5.22 06:43

Ze začátku nejsou ty pohyby pravidelné, miminko spi, odpočívá. Čekám třetí a pohyby jsem cítila strasne brzo ale byly dny, kdy malý nedal o sobe třeba vůbec vědět. Takže se nestresuj zbytečně, je to normální. Ted uz mam pravidelné pohyby, kazdy den ale ja uz jsem 25+2tt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.5.22 06:51

@Anicka2888 moc děkuji. Trosku mě to vyděsilo, když jsem se vzbudila a bříško uplne v klidu. To je poprvé, co jsem bez jakýkoliv příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1703
16.5.22 06:54

@Calpurnie Neboj je to normální. Až budou pravidelné pohyby budeš klidnější. I ja to tak měla a vem si ze čekám třetí :D Pokud nemáš jiné problémy, byla bych naprosto v klidu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
16.5.22 07:27

Ja to mela stejne. Opravdu byly ze zacatku cele dny, kdy jsem najednou nic necitila. Cele vecery jsem lezela v posteli po tme a soustredila se na jakykoliv pohyb :) :D A nejhorsi bylo, ze mi to “mladej” delal pak i pozdeji. Neni zrovna ranni ptace, takze i ve tretim trimestru jsem se rano budila a pohyby az tak do obeda skoro zadny. Malem me z nej ranila mrtvice, nez jsem se uklidnila a vysledovala, ze je to tak u nej normalni :D kez by takhle rano/dopo vyspaval i ted

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
16.5.22 09:27

Ja citila pohyby az tak od 25tt a to jsem čekala dvojcata :) Měla jsem placentu vpředu, možná to bylo tím, možná ne, ale měla jsem to opravdu takhle později :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat