18+6 týden, bolesti břicha a pocit plnosti

Anonymní
4.4.21 13:55

18+6tt bolest v podbrisku a břicha a pocit jakoby plnosti břicha

Ahoj holky chci se zeptat sice jsem podruhé těhotná, ale vůbec si tyhle věci u prvního nepamatuji no to bylo úplně jiné těhotenství :nevim:… jsem 18+6tt ko od včera mám furt pocit jakobych potřebovala na velkou ale přitom jsem byla a bolest celkové v podbrisku i břicha jsem i taková z toho podrazdena no myslíte ze to je normální? Mám i pocit takový plnosti břicha celkově teda to druhé těhotenství je něco :D potrebuju se tady aspoň trosku uklidnit ze to je normální mám už i takové těžké, napnute břicho mi přijde no hořčík beru…občas mě i pichne jakoby do pochvy nebo do čípku nebo jak to popsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1799
4.4.21 14:13

Bez k doktorce. Mě to normální nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
4.4.21 14:14

No já bych tedy s tlakem na konečník a bolesti v podbřišku už byla dávno na pohotovosti. V těhotenství jsem sama nic takového neměla a kdyby mě něco takového začalo tak hned jedu, může to být klidně rozjíždějící se porod, lepší jet 100× zbytečně než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 14:14

Ahoj, mám to taky někdy, těžké napnuté břicho, už od 1. trimestru. Myslím, že je to nadýmání. Je to jak kdy, někdy super a běhám celý den a od včera mám tohle. Tak polehávám a hodně piju. Vydrží to kolikrát 2 dny. Pomáhá mi pravidelně po jídle brát Espumisan. Teď jsem to trochu flákala a je to tu zas. Tak zkuste, třeba to pomůže 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
4.4.21 15:04

Jed na pohotovost. Takhle mi v 17tt začínal bohužel potrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu