18. den zpoždění menses

593
15.10.18 14:42

18.den zpoždění menses

Ahoj holky,
dnes jsem 18.den zpoždění menses a 44.den cyklu. Minulé pondělí, tedy 10.den zpoždění jsem si dělala test a vůbec nic :(. Myslíte, že má ještě cenu si dělat test? Nechci být zklamaná. Bolí mě trošku podbřišek, ale spíše jak kdy. Jinak žádné příznaky, jen se mi teď dvakrát stalo, že když jsme měli s manželem sex, tak jsem druhy den ráno měla slabší krvácení, ale jen malinké a spíše bych to přirovnala k hnědému výtoku.
Děkuji moc za odpověď. Už jsem z toho docela zoufalá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2233
15.10.18 14:49

To uz by tam podle me melo byt neco, neli druha carka.. Bud pockej na ms prirozene, nebo zajdi na gyndu at ti da vyvolavacku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
15.10.18 14:52

@Safrik děkuji. Do kdy myslis, že mám zhruba čekat? Nechci do sebe zbytecne cpat vyvolavacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.18 14:54

@Toma18 uvádí se zpoždění jednoho cyklu a pak jít k dr, tak uvidíš jestli do te dobrý ms nedorazí sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2233
15.10.18 15:21

@Toma18 Ja uz bych sla. Pul mesice je dlouho, a cim driv tim driv se muzete snazit znovu ;) ;) :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49483
15.10.18 15:26

S asi třítýdenním zpožděním jsem si k lékaři zašla, aby vyloučil cysty nebo jiné komplikace. Kupodivu jsem měla krátce před ovulací, vše bylo OK, vyvolávačku mi ani nenabídli, ani bych ji nechtěla. Pokud u tebe takové zpoždění není běžné, k lékaři bych zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
25.3.20 15:32

Ahojte,
mám zpoždění MS víc než 3 týdny. Prodělala jsem zánět mozkových blan. Může to nějak souviset?
Jinak těhotná být nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama