Reklama

18měsíční dítě se v noci budí s pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 10.10.18 13:46
18měsíční dítě se v noci budí s pláčem

Ahojte :) Máme doma 18m chlapečka, který už od narození spinkal krásně. Teďka asi poslední dva týdny se v noci budí s totálním pláčem. Už cca 2-3měsíce spinká sám v pokoji, kde jsme dříve měli ložnici, takže se nemusel nikam stěhovat, zvládal to krásně, podle mě si ani nevšiml že tam už nespíme s ním :D Přes den spí po obědě hodku až dvě. Večer usíná kolem te 8.hod. A v noci se teda budí jak kdy, někdy kolem 1.ráno někdy dříve. Z ničeho nic prostě začne uplně plakat, tak jdu za ním a snažím se ho uklidnit, to trvá cca 2minutky, potom je ticho, klidný, tak odcházím a cca po 5-10min zas. Nespí, vnímá mě, nezdá se že by byl v polospánku nebo tak. Myslela jsem, že ho třeba bolí bříško, celkem se kroutil a natahoval nožky apod, tak jsem zkoušela nedávat UM před spaním, ale nepomohlo :( Zuby má všechny venku, jedině že by stoličky nebyly uplně vylezlé, ale to nejde tak moc dobře poznat. Takže nechápu čím to je, nebo jak mu pomoct :nevim: Nějaké špatné sny, noční děsy apod?? :nevim: Když si ho vemu k nám, tak prostě neusne, to se probudí a je čilý jako kdyby byl den, na spaní s náma v jedné posteli není zvyklý. Nebo přes den nějaký „klidnější režim“??

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41153 příspěvků 10.10.18 13:55

@lenulexp nocni desy? V tomto veku u nas zacaly.

niki V
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 10.10.18 13:58

U nas take zacaly nocni desy okolo roku a pul,nešel ani probudit jen křičel s otevřenýma očima.Nevim myslim si že to neovlivniš ničim,někdo piše volnější režim přes den ale u nás ani to nepomohlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >