18měsíční dítě se v noci budí s pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 10.10.18 13:46
18měsíční dítě se v noci budí s pláčem

Ahojte :) Máme doma 18m chlapečka, který už od narození spinkal krásně. Teďka asi poslední dva týdny se v noci budí s totálním pláčem. Už cca 2-3měsíce spinká sám v pokoji, kde jsme dříve měli ložnici, takže se nemusel nikam stěhovat, zvládal to krásně, podle mě si ani nevšiml že tam už nespíme s ním :D Přes den spí po obědě hodku až dvě. Večer usíná kolem te 8.hod. A v noci se teda budí jak kdy, někdy kolem 1.ráno někdy dříve. Z ničeho nic prostě začne uplně plakat, tak jdu za ním a snažím se ho uklidnit, to trvá cca 2minutky, potom je ticho, klidný, tak odcházím a cca po 5-10min zas. Nespí, vnímá mě, nezdá se že by byl v polospánku nebo tak. Myslela jsem, že ho třeba bolí bříško, celkem se kroutil a natahoval nožky apod, tak jsem zkoušela nedávat UM před spaním, ale nepomohlo :( Zuby má všechny venku, jedině že by stoličky nebyly uplně vylezlé, ale to nejde tak moc dobře poznat. Takže nechápu čím to je, nebo jak mu pomoct :nevim: Nějaké špatné sny, noční děsy apod?? :nevim: Když si ho vemu k nám, tak prostě neusne, to se probudí a je čilý jako kdyby byl den, na spaní s náma v jedné posteli není zvyklý. Nebo přes den nějaký „klidnější režim“??

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42921 příspěvků 10.10.18 13:55

@lenulexp nocni desy? V tomto veku u nas zacaly.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 10.10.18 13:58

U nas take zacaly nocni desy okolo roku a pul,nešel ani probudit jen křičel s otevřenýma očima.Nevim myslim si že to neovlivniš ničim,někdo piše volnější režim přes den ale u nás ani to nepomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >