18měsíců se v noci budí - čím to může být??

126
10.11.20 09:38

18měsíců a důvod nočního buzení?

Ahojte maminky, máme doma dítko 18měsíců a už delší dobu se v noci neustále budí. Vím, je to asi normální, buď rostou zuby (což se mi tentokrát nezdá) a nebo se něčeho bojí :nevim: Hlady to není, už několik měsíců se nebudí na mlíko. Vždycky se probudí, na chvíli si sedne, začne plakat, tak já zapnu telefon (trochu světla) položím ho, lehnu si a on do minuty spí a světlo dále svítí třeba 10min. Toto se opakuje cca 4×, takže jediné co mě napadá je strach ze tmy? :nevim: Nebo to vidíte na něco jiného? Zkoušela jsem nějaké světýlko do zásuvky, ale přijde mi, že je tam potom až moc velké světlo a asi by se u toho špatně spalo :roll: Spí vaše děti v úplné tmě a nebo mají nějakou lampičku či světlo apod? Případně jaké? Já hledám nějaké opravdu tlumené, malé, co bych šoupla vedle postýlky na noční stolek nebo pod postýlku a bylo by to vyřešené. Asi nějaké na baterky aby svítilo celou noc? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2272
10.11.20 09:55

Může to být strach :think:
Pokud ti přijde, že se světélkem je to v pohodě, tak mu ho dej, buď do zásuvky, nebo se dělají různá světýlka pro mimča tlumená, dětské lampičky na zeď, některé jsou z pevné gumy, mají takové mléčné světýlko a po nějaké době samy zhasnou (my ho dostali jako dárek, tak nevím, kde koupit)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
10.11.20 11:59

@lolaOV Mě to přijde normální. A ještě bud rada, ze hned usne. Naši si třeba sednou a hodinu nebo 2 prostě čumí do tmy, nechce se jim spat. Pak usnou, ale proste je to obcas s pauzama. Podle mě je to zase nejake období spánku. My spime ve tmě a svetylko nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
15.11.20 11:20

My ted s tímto bojujeme týden, naspím tak hodinu v kuse, jak me neustále malá 19m budí tím jak sustí a prevaluje se nemohu uz dál usnout a modlm se at uz je 6 hodin :) jaký máte rezim? my ukládáme uz v 6 a vstane tez v 6 ale spí taky moooc málo. Prez den dopoledne odmítá nejakou dobu spát v kocárku jak bylo zvyklostí tak spí už v 11 doma ale max 1,5 hodiny s tím ze od hodiny spánku už jen pokládám chtela by spát dál ale vystřelí a sedne si a mne si oci, položím a spí na 5minut a porád dokola, takže s ní musím být i pres to dení spaní :( mozná je to ted strach ze by tam byla sama, protože ze spaní me volá :) ale paradoxne me u sebe v posteli nechce to me mlátí :) nastvu se prekulím se na svou postel a do minuty ji mám na zádech :) a tak je to snad celou noc, desný jsem zombie :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama