18 měsíční dítě má jedno rameno níž

118
5.5.20 20:30

18ti měsíční dite májedno rameno níž

Dobrý den, dceři je 18 měsíců a chodí teprve měsíc a všimla jsem si, že při chůzi má jedno ramínko níž než druhé.
Napaldo mě, jestli se nejedná o skoliozu. Od narození cca do 8 měsíců jsme cvičili vijtovu metodu, protože byla předčasně narozená a oslabená. Chodili jsme na neurologii ale paní doktorka je momentálně nemocná už asi dva měsíce a stále čekáme kdy nás opět přijme, naposledy jsme tam byli, když dcera ještě nechodila a zakřivení nebylo vidět, tak jsem se chtěla zeptat, zda s tím máte někdo zkušenosti? Mnohokrát děkuji a přeji hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22265
5.5.20 21:06

Může a nemusí. Pokud je doktorka tak dlouho nemocná, určitě má záskok. Takže bych to neodkládala. Pokud se to dá zachránit cvičením. Ty,,krunýře,, jsou pak utrpením, ale holt by se nedalo nic dělat.
Proto nečekej..a konej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
5.5.20 21:39

Děkuji. No ja tam volala několikrát a vždy mi rekli, at zavolam za měsíc, pak za další měsíc… Ale máte pravdu, zitra tam zavolam a požádám aby nás převzal jiný lekar. Mám o dceru strach :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
5.5.20 21:42

@Jan4a neboj..vše se dá spravit. Nech si napsat žádanku a objednej se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
5.5.20 21:54

Děkuji mnohokrát za podporu :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8835
6.5.20 06:48

@Jan4a dobre,že to řešíš teď. Zas úplně bych nestresovala, se skoliozou mám zkusenosti a není to nic, co by se dalo nenávratně zanedbat v řádu pár měsíců. Dobre, že jsi to podchytila včas. Já osobně, pokud bych měla problém dostat se s dcerou k lékaři, bych vyhledala dětského fyzioterapeuta, třeba i jako samoplatce bez zadanky. Prohlédne vás a doporučí postup a případně cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
6.5.20 09:14

Dnes jsem volala doktorce a stále tam není, tak jsem dostala email na jiného doktora, tak snad nás objedná co nejdřív. Já měla taky skoliozu ale to mi bylo asi 12let, právě jsem v šoku, že by to mohlo mít tak malé dítě, co teprve roste a chodí krátkou dobu. Nedokážu si představit, že bych teď s ni zase cvičila, když byla malá tak ta Vojtova metoda šla dobře ale ted? Má hroznou sílu a kolikrát výměna plenky je dost náročná :roll: ale uvidime jak to dopadne no. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
6.5.20 09:25

@Jan4a a zkusilas jí jednoduše přejet prstem po páteři..když stojí a pak v ohnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat