18tt - jaká je šance, že donosím zdravé dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:00
18tt- jaka je sance ze donosim zdrave dítě?

Ahoj chci se zeptat jaka je sance v 18tt ze uz se nic nepokazi a ja budu mit miminko? Zezacatku jsem mela problemy, takze jsem sla vzdy k lékaři s hrůzou a mam to tak do ted i kdyz prvni trimestr mam za sebou.. porad jsem nervozni z toho co mi doktror rekne za špatnou zpravu a nejhorsi je ze uz priznaky nemam a pohyby jeste necítím..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.08.19 15:01

Měla jsem strach celé těhotenství, to je normální. Prostě se modli.

LilyJane
Kecalka 312 příspěvků 26.08.19 15:06

Jistotu nemáš dokud ho po porodu nedržíš v rukou. A i pak se může kde co pokašlat.
Takže jak už tady padlo - modli se. Né nadarmo se říká, že dítě je zázrak.

Kristy.nnka
Kecalka 110 příspěvků 26.08.19 15:08

Taky mám strach. Jsem v 33tt, na první pohyby jsem čekala jako na smilování. Ted počítám dokola hodiny abych určila frekvenci pohybů, vím jistě, že pokud prcka neucítím 6 hodin jedu do porodnice a nic mě nezastaví :nevim: Věřím, že rozhodnutí mít dítě je nikdy nekončící strach

warita
Extra třída :D 12098 příspěvků 26.08.19 15:16
@Kristy.nnka píše:
Taky mám strach. Jsem v 33tt, na první pohyby jsem čekala jako na smilování. Ted počítám dokola hodiny abych určila frekvenci pohybů, vím jistě, že pokud prcka neucítím 6 hodin jedu do porodnice a nic mě nezastaví :nevim: Věřím, že rozhodnutí mít dítě je nikdy nekončící strach

ty jo… ja moji prvorozenou necitila obcas i 2-3 dny. Ona se proste moc nehybala. kdybych kvuli tomu mela litat pokazde do spitalu, tak se tam rovnou muzu nastehovat. :mrgreen:

Pokaslat se muze vzdycky neco. Taky jsem mela u prvorozene na zacatku nejake komplikace, takze prvni trimestr byl jako na houpacce. Pak jsem se hodila do klidu a snazila se prezit tehotenstvi. Ruzne drobne a mene drobne bolistky a problemy docela dobre zvladaly odvadet pozornost. Nemyslim si, ze je pro dite nejaky prinos, kdyz se matka stresuje. Stresove hormony prechazeji do krve ditete a pokud to je chronicky stav, zpusobuji zmeny na mozku.

juliettee
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 26.08.19 18:03

Jsem ve 33tt a strach mám pořád. A myslím si, že po porodu až bude malá tady s náma, budu mít strach ještě větší. Myslím si že mít dítě znamená i to, že se rodič bude pořád strachovat. Samozřejmě v určitých mezích. :)

blumen
Hvězda diskuse 54545 příspěvků 26.08.19 18:08

V prvnim budes mit strach porad. Ted si dej jako hranici aspon 24.tt, to zacinaji zachranovat. Pak jsem mela 30.tt, ted mam 33. - 35. tt a po 36.tt uz budu klidna. Ale ted ve druhem uz to beru jinak. Ale tyhle zachytne body mam stale :) az budou ty pohyby, budes klidnejsi. I kdyz v orvnim jsem je temer necitila.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 26.08.19 18:14

Taky si myslím, ze to nikdy neprejde. Nervovani pro vývoj asi nebude nic moc…

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 26.08.19 18:28

Osobně znám paní co o mimčo přišla ve 40tt. Takže až po porodu

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.08.19 19:27

Já se bála v prvním těhotenství, a potratila jsem na konci prvního trimestru. V druhým jsem jednak byla v klidu, protože už jsem tak nějak počítala, že to může skončit špatně, a taky mi bylo furt blbě a furt nějaký komplikace, jak psala @warita, spolehlivě to odvedlo pozornost :mrgreen: Ale ten 24tt kdy už zachraňují, ten byl dobrej pro uklidnění.

Any111
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 26.08.19 19:34

Ja jsem byla celou dobu v klidu i přes krvácení v prvním trimestru a ve 31tt mě hospitalizovali s předčasnými kontrakcemi na necelý týden. V klidu zůstávám dál, miminko je podle všech vyšetření v naprostém pořádku a víc udělat nemůžu. Jen dodržuji klidový režim a čekám. Jaká je šance, že dítě donosíš ti nikdo neřekne. Stát se může vždycky cokoliv :nevim:

Eva.e
Povídálka 29 příspěvků 28.08.19 12:43

Přikláním se ke všem, pokazit se může vždycky všechno a kdykoliv,,, a to prostě neovlivníš… Já se bála od začátku když jsem uviděla //… od dětství jsem si užila dost po nemocnicích,, takže to mám asi v sobě… těšit se a užívat jsem si to začala po prvotrimestriálním screeningu, výsledky TOP… Břicho rostlo, vyměnila jsem celej šatník,, a oblékala se tak že to prostě bylo vidět a více méně jsem se tak chlubila a v 19tt na běžné kontrole šok,, VVV a nutné přerušení…
Takže jak píše „@blumen“ tyto body jsou o něčem,,, já ze své zkušennosti vím, že bych o svém budoucím těhu neřekla nikomu do druhotrimestriálního screeningu a snažila bych se to skrývat,… Toť můj názor po mé zkušennosti.
Každopádně všem Vám přeji zdravíčko :hug:

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 28.08.19 15:04

@Eva.e o mém těhotenství vědělo jen pár nejbližších. Pro všechny ostatní byl porod překvapení. Prostě jsem měla strach, vážně celé těhotenství. A větší hrůza zakladatelku čeká, až si miminko přinese domů. Pamatuju si okamžik, kdy jsem si ho poprvé položila do postýlky. Panebože! Zvládnu tě udržet naživu? Bojím se o něj stále. Až do mé smrti budu.

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 28.08.19 15:06

Už nikdy se nepřestaneš bát, dítě mi momentálně spí v postýlce a stejně tam co 10 minut načuhuji :lol:

nabab
Kecalka 296 příspěvků 28.08.19 17:40

@Čičorečka to je přesný, já první večer z porodnice doma brečela strachy, že malé něco určitě udělám :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama