19 den po ovulaci stále slabá čárka na testu

32
4.6.20 14:43

19DPO a carka porad slaba...

Ahoj, mam 19DPO a na testu mam porad slabou carku.
Testovala jsem vsechny testy odpoledne, ale u prvniho tehu jsem to mela jinak, tak mam jen obavu, dekuji za nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3700
4.6.20 14:46

Má se testovat ráno, když je moč nejkoncentrovanejsi, pokud si teda nespala třeba po noční. Jakou mají testy citlivost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
4.6.20 14:47

@JancaS84
Vim ze se ka testovat rano :(
Jsou to prave 10 :(
Prijde mi, ze ta carka je slaba na to l, ze jsek uz 19DPO :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
4.6.20 14:55

Někdy jsou slabší někdy silnější.. já nevím co vždy čekáte úplné dálnice, někdo je prostě nemá a vše je v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13988
4.6.20 15:12

A máš potvrzenou ovulaci?? Opravdu jsi tolik, co píšeš?? Jinak mně to přijde jako testy na začátku těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
4.6.20 15:34

@dr007 udelej testik rano. Pres den je moc naredena a nekdy pijes vic a nekdy min, podle toho se fakt ridit neda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
4.6.20 17:30
@P4ja píše:
A máš potvrzenou ovulaci?? Opravdu jsi tolik, co píšeš?? Jinak mně to přijde jako testy na začátku těhotenství.

Nemam, protoze mimi neni uolne planovane. Mam zpozdeni 6 dni… no uvidime co rekne doktor, treba mam.hcg u druheho nizke…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
4.6.20 17:47

@Ajkule
Asi mas pravdu :))
Radeji bych uz netestovala vubec :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13988
4.6.20 17:53
@dr007 píše:
Nemam, protoze mimi neni uolne planovane. Mam zpozdeni 6 dni… no uvidime co rekne doktor, treba mam.hcg u druheho nizke…

TAk nemůžeš vědět, že už jsi 19 DPO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
4.6.20 18:13

@dr007 udelej testik rano a uvidis jaka bude pekna carka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
4.6.20 18:33

@P4ja vim kdy jsem to mela dostat a ms mam pravidelnou +-2dny, takze vim kdy ovuluji, kdyz od ovulace je to presne 14 dni do MS. Treba mam jen nizke hcg, nevim.
Mizna to moc resim, co ma prijit tak tomu aj tak nezabranim, ale jen mam strach aby to bylo vse ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
4.6.20 18:35

@Ajkule no uz doma nemam :lol: :lol:
Koupim si pristi tyden a vydrzim pak do rana na druhy den. To uz by melo byt znatelne. A kdyz ne tak zavolam doktorce, jestli to neni treba mimo nebo tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13988
4.6.20 18:35
@dr007 píše:
@P4ja vim kdy jsem to mela dostat a ms mam pravidelnou +-2dny, takze vim kdy ovuluji, kdyz od ovulace je to presne 14 dni do MS. Treba mam jen nizke hcg, nevim.
Mizna to moc resim, co ma prijit tak tomu aj tak nezabranim, ale jen mam strach aby to bylo vse ok.

A kdy víš, že je to od ovulacce přesně 14 dnů do MS? To je tabulkový stav, ale vůbec to nemusí odpovídat tvému tělu.

Já třeba měla ovulaci posunutou o 10 dnů a termín MS mně vůbec neseděl se stářím plodu.

Přestaň plašit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
5.6.20 06:13

@P4ja
Aha, tak to jsem nevedela…
Dik moc,,uz nebudu plasit a silet. Necham to na prirode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13988
5.6.20 06:32
@dr007 píše:
@P4ja
Aha, tak to jsem nevedela…
Dik moc,,uz nebudu plasit a silet. Necham to na prirode :)

Držím palce. :srdce: :kytka: Mně ta posunutá ovulace právě vstává. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama