19tt a žádné bříško ani pohyby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
10.1.22 11:34

19tt a žádné bříško ani pohyby

Ahoj holky, mám ukončeny 19 tt jsem prvorodicka a nemám pořád žádné bříško ani žádné pohyby necitim, jen nějaké píchání, mám už docela strach. Na gynekologii jsem byla naposledy 23.12 vše bylo v poradku a teď jdu až 20.1 na 2 screening a je to strašně dlouhá doba. Jak jste nebo byli na tom s bříškem? Děkuji :mavam:

Příspěvek upraven 10.01.22 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66424
10.1.22 11:40

@Dayus je to úplně normální, kor pokud čekáš první dítě.. na mě nebylo nic vidět poprvé až do 6. Měsíce.. a to jsem nabírala raketovou rychlosti :think: zato u třetího jsem 13 TT vypadala jak před porodem. Přestaň se stresovat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
10.1.22 11:51

Nehrot to zbytecne ;) ja oznamovala v 17tt tehotenstvi v praci a vsichni na me koukali vyjevene, ze na me neni nic videt. Prvni pohyb jsem ucitila az nejak prelom 21 a 22tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
10.1.22 11:53

V klidu, na mě bylo těhotenství vidět až ve třetím trimestru, všichni se divili, že mám za pár týdnů rodit. V devátém měsíci pak bum a pořádný pupek. :mrgreen:
Jinak pohyby jsem cítila až okolo 21 TT. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 11:55

Klid. Ja cekam treti, jsem 18tyden, bricho minimalni, pohyby si nejsem jista, zda je mimino, nebo streva :lol: nejvic ale cítím vecer jak si lehnu, takze už myslim, ze je to ono.
A to jsem těhotná po 3…

• Citovat
  • Nahlásit
1462
10.1.22 11:58
@Dayus píše:
Ahoj holky, mám ukončeny 19 tt jsem prvorodicka a nemám pořád žádné bříško ani žádné pohyby necitim, jen nějaké píchání, mám už docela strach. Na gynekologii jsem byla naposledy 23.12 vše bylo v poradku a teď jdu až 20.1 na 2 screening a je to strašně dlouhá doba. Jak jste nebo byli na tom s bříškem? Děkuji :mavam:Příspěvek upraven 10.01.22 v 11:43

V klidu, u syna to samé, bříško trochu až když jsem se najedla, jinak nikdo nic nepoznal :)
Vylezlo až kolem sedmeho měsíce malinko..
Měsíc před porodem už jsem měla mega buben, všichni se divili že jsem těhotná :mrgreen:

A teď čekám druhé, 24 týden a břicho jak když mám každý den porodit a i se tak cítím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.1.22 12:39

Každá to má inak ja začínam 6 mesiac a tiez mám malé brucho hore 6 kg pohyby citim od cca18- 19 TT.. pohyby môžeš cítiť aj neskôr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
10.1.22 12:56

U. Prvního na mě nikdo nic nepoznal. Se sousedkou jsem. Jela týden před porodem výtahem. Pak mě potkala s k8carem venku a ptala se mě komu vizin to. Krásné miminko 😂 🤣 takové trivhu břicho js3m. Měla až tak v 7 měsíci. Pohyby js4m cutila brzo kolem 15tt ake to nic neznamená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.1.22 13:04

Já jsem prvorodička tak na přelomu 18. a 19.tt (dle I screeningu 19+2tt, podle včerejšího měření stehenní kosti 18+6tt - doteď nevím, co si o ustavičném měnění termínu myslet, jestli zaostává v růstu nebo je to normál) a břísko mám teda malé, jako vidět už jde, ale ve většině oblečení, to na mě není vidět. Pohyby prý má každá jinak, já je teda cítím už několik dní, zejména kopance, u zbytku si nejsem vždy jistá jestli to nejsou střeva. Včera mi doktor říkal, že to po cestě do ordinace určo byly kopance, že měla malá zapřené nohy do přední strany dělohy a tak s nima i usnula. Já si naopak říkám, jestli je to normální, že se takhle hýbe už tak brzo, když všude píšou, že to mám cítit až 20tt a navíc je mimčo o chloupek menší než průměr, snad jí nic netrápí, příští týden na II screeningu se ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
11.1.22 16:23

Takže myslíte že je mimčo teda v pořádku? Nemohlo se mu nic stát? :( já nemám ani žádné potíže prostě nic vůbec mi nepřijde zf bych byla těhu, jen kříže mně bolí jinak nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
15.1.22 16:58

Ano u prvního je to úplně normální, já neměla břicho vůbec až drobet od 7 mes.,a když jsem jim pak říkala, že mám za týden rodím nikdo nevěřil. A pohyby u prvního jsem cítila až 23tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.1.22 11:07

Já jsem momentálně 19+4, bříško už trochu poporostlo, nahoře mám 3 kila, ale pohyby taky ještě necítím. Jsem prvorodička, tak se uklidňuji tím, že to přijde později. Určitě bude všechno v pořádku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat