19tt rodiče přítele to nevědí

61
9.12.19 11:02

19tt rodiče přítele to nevědí

Ahojky, holky prosím o radu.
Jsem v 19tt z mé strany o miminku všichni vědí a jsou moc rádi ač bylo miminko neplánovaně.
Přítel to své rodině ještě neřekl a včera mi řekl, že jim to řekne po novém roce????
Už teď mám bříško a dala jsem mu ultymatum, že pokud to rodičům neřekne do Vánoc, na svátky k nim nepůjdu, připadám si jak pubertacka co má nosit vytáhnou mikinu a bříško tajit????místo se z něj radovat. Pritom jsme se oba dohodli, že miminko si necháme a do ničeho jsem ho nenutila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20549
9.12.19 11:08

Normálně bych šla, a když by se jeho rodiče divili že jsi těhotná tak bych se strašně divila že jim to neřekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
9.12.19 11:12
@ka2ka píše:
Normálně bych šla, a když by se jeho rodiče divili že jsi těhotná tak bych se strašně divila že jim to neřekl

Přesně. Upnuté triko a na otázku, že dnes moc nejím, jestli mi to nechutná, bych odpověděla: „znáte to, ty těhotenské nevolnosti“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 11:13

@82maky souhlasím s @ka2ka normálně bych šla a šla v hezkém těhotenském oblečení a rozhodně nic netajila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
9.12.19 11:14
@ka2ka píše:
Normálně bych šla, a když by se jeho rodiče divili že jsi těhotná tak bych se strašně divila že jim to neřekl

Hlavně jsme čekali na genetiku, což jsem i já doma nic neřekla, ale vše je ok😍a najednou 19tt a nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
9.12.19 11:14

@sediza @Kristyna.Vechtova myslím že to bude zajímavé štědré odpoledne u tchánovců :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
9.12.19 11:15

Podminku bych mu zadnou nedavala a fungovala normalne jako bezne (vcetne oblekani). Pokud by me nutil do volneho obleceni, tak bych rekla, ze to neni slavnostni a ze chci jit v tom, v cem se citim dobre. Manzel take neni na oznamovani negativnich ani pozitivnich zprav. Vzdy to oddaluje jak nejdele to jde. Kdyz uz zacne ve sve rodine neco oznamovat, tak mam pocit, ze to je silena tragedie (i oznameni tehotenstvi) :mrgreen: Ale zatim to vzdy zvladnul, i kdyz se zapotil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
9.12.19 11:15

Presne. Jak pisou holky nahore… propalit to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
9.12.19 11:16

@82maky Z jakého důvodu jim to tají? Kolik vám je? Jestli ale chce, abys šla na svátky k nim, tak stejně uviděj, že máš břicho ne? Přece nebudeš celou dobu zabalená ve svetru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
9.12.19 11:18
@ka2ka píše:
@sediza @Kristyna.Vechtova myslím že to bude zajímavé štědré odpoledne u tchánovců :mrgreen:
:mrgreen: Dala bych mu to aspon trošu sežrat. Jako nevim na co čeká. Na testy otcovstvi?!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 11:18

@82maky ano my u druhého těhotenství též čekali po screeningu, ale asi 2 dny po něm jsme to oznámili takze asi ve 14+0tt. Manžel kdyby mohl tak to u obou roztruboval hned od pozitivního testu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 11:20

@ka2ka to každopádně jako pokud jim není 18 a nechodí na SŠ tak toto nechápu. Ale evidentně každý jsme nějaký :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
9.12.19 11:20

Jediná výmluva by byla, ze te chce pod stromečkem požádat o ruku a chce rodicum ty radostne zpravy rict obe najednou. Ale nevim, jak to máte se svatbou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
9.12.19 11:22
@arinecka píše:
@82maky Z jakého důvodu jim to tají? Kolik vám je? Jestli ale chce, abys šla na svátky k nim, tak stejně uviděj, že máš břicho ne? Přece nebudeš celou dobu zabalená ve svetru :nevim:

Spíše mám dojem, že tak trochu jeho vlastní pohodlí😎je jasné, že přijde milion otázek😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10691
9.12.19 11:28
@ka2ka píše:

che, připomíná mi to mé první těhotenství :mrgreen: byli jsme v zahraničí na návštěvě u známých dnes už mého drahého bejvalého, já někdy v osmém měsíci, skoro dvacet kilo navíc, břicho až pod bradu… a když jsme jim o měsíc později posílali oznámení o narození dítěte, tak se strašně divili… prý si mysleli, že jsem jenom malinko přibrala, protože mám tak ráda sladké :nevim: no, alespoň se tím vysvětlilo, proč mi domů nabalili několik sklenic jejich výborné domácí marmelády :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat