1. dítě po prvním IVF, druhé bez úspěchu - diagnóza endometrioza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 10:26
1.dite po prvnim IVF, druhe bez uspechu-diagnoza endometrioza

Ahoj, rada bych zalozila nove tema. Mam syna po prvnim IVF. V mrazaku zustalo 5 embryi. Bohuzel zadny ket nebyl uspesny. Nyni jsem absolvovala 2.IVF. Bylo 12 folikulu a oplodnilo se 8 vajicek. Bohuzel do 5.dne vydrzelo jen jedno. Nyni mi je 36 let. Absolutne me sokoval ten vysledek. I kdyz v zaveru bylo tolik vajicek, nebyla kvalitni. Pred tremi lety naopak vse bylo pouze A-B kvality. Mel to nekdo podobne. Pani doktorka pry ted zmeni protokol na kratky. Ale mne se to uplne nezda. Copak protokol zmeni kvalitu vajicek? Uchylila jste se nektera k darovanym?. Jaka centra v Praze ci Brne jsou top? Mela jsem tezkou endometriozu a ted pod kontrolou, ovsem nove cysty se jiz objevily. Je na tom nekdo podobne? Podarilo se Vam nakonec druhe? Pomoci vasich ci darovanych vajicek? Citim se v tom hrozne sama. Rada si poslechnu nekoho, kdo je na tom podobne.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 11:38

Podařilo i z druhého ivf,taky endometrioza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 11:46
@Anonymní píše:
Podařilo i z druhého ivf,taky endometrioza

A kam jsi chodila? Jaký car a kolik ti je? Dekuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 11:48

Do Zlína.První ivf ve 29 a druhé v 32 letech.

Natvencl
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 11:59
@Anonymní píše:
Do Zlína.První ivf ve 29 a druhé v 32 letech.

Dekuji. Tak to je super! Šťastná to žena. Je to asi i o věku. Zlín mám tedy hodně z ruky, bohužel. Gratuluji. Užívej si deticek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >