1. Hexacima v 18. měsících, očkovali jste i takto později?

Anonymní
7.2.21 15:42

1.Hexacima v 18.měsících, očkovali jste i takto později?

Zdravím holky, chce se zeptat, zda jsou mezi vámi i maminky, které začaly s očkováním takto „pozdě“. Mám 17 měsíční dvojčata-kluky nar. v 35tt, původně jsme měli mít schéma 2+1 začít v 6 měsících, ale neměli uplně dobré výsledky na imunologii, často byli nachlazení, prostě pořád něco. Nyní máme 18 měsíční kontrolu na začátku března a zároveň děti zaočkují. Jak vaše děti snášeli v takto pozdějším věku očkování? Zatím máme povolenou imunologem jen Hexu (neživou vakcinu), MMR dávat zatím nemáme a tu bych stejně taky odložila před školkou. Dávali jste dětem i nějaké homeo? Díky:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.2.21 17:54

Dej na svůj pocit, já jsem syna začala očkovat až v šesti letech, protože byl porad nemocný, jen žloutenku měl od narození několik měsíců a pak do roka a něco zvýšené jaterní testy. Pak byl furt nějak nachlazeny, nemocný. V šesti letech najednou zdrave dítě, s nemocemi jako když utne a i to očkováni úplně bez reakce. Dostal Infanrix.

MMR nemá a spalnicky si dokonce prodělal (jak byla před dvěma léta ta epidemie). Teď půjdeme na Engerix.

Jestli chceš něco jemnějšiho a bojis se podvědomě ty Hexy, tak nech dat pouze Infanrix.

• Citovat
  • Nahlásit
40
11.2.21 20:41

Edit (oprava)

Já očkovala první Hexu v roce bez problému. Myslím, že ten věk jako takový problém určitě nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat