1.KET červen 2015, rady+tipy+psychická podpora :)

300
14.6.15 15:35

1.KET červen 2015, rady+tipy+psychická podpora :)

Zdravim holky! Po neúspěšném prvním IVF se chystam na první KET, užívám estrofem a prednison, zajímají mne holky se stejnym aktuálním letním programem :mrgreen: :mavam: a doufaji v zazrak!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39668
14.6.15 17:09

Ahojky, v pátek jsem byla na vložení. Kdy jsi byla na vložení Ty? Léků mám víc estrofen, Agoltin, medrol, ASS, Fraxiarín - ale mám za sebou 4 potraty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
14.6.15 18:09

@Ginuš tyyyy jo, toho mas teda moc… Kdyby clovek dostal aspon nakou radu od holek co uz byly, co pomuze atd vid? Kdyz kazda jsme jina, kazdymu neco jinyho… A po ruzny dobe. Ach jo :( no ja jsem po neuspesnem ivf zacatkem kvetna, jeden cyklus vynechano… Kupodivu jsem mela hcg ale strasne nizke ktere rostlo jenom uplne pidi pomalu.. Takze jsem vse vysadila na radu lekare, bylo to smutny… Uz mame za sebou nepovedene IUI. Takze jsem ivf dost verila a upinala se na to :( ted mame na dva pokusy KET po jednom zamrazeno.. Ted tyden teda priprava… Takze tak za 14 dni vlozeni.. Cca… Uvidim po ultrazvuku, jak reaguju.. Ty jsi teda tyden po transferu? To cekani pomalu utika vid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
14.6.15 18:14

Jeste dotaz pred transferem je take ta injekce Pregnylu? Nebo neco jineho? Jsi po transferu v klidu, lezis, neschopenka nebo tak? Ja po ivf byla, nekezela teda 100% ale byla jsem v klidu doma…a do prace az po tom neuspechu, ted planuju normalne chodit porad, klid mi stejne nepomohl, ackoli byl nakázaný od lekare.. Vse beru samozrejme s respektem a posloucham lekare, vzhledem k tomu ze tomu nerozumim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
14.6.15 18:21

@SaraBra na transféru jsem byla v pátek, takže mě ještě čeká hodně času do testování.. Já jsem 4× potratila po přirozeném těhu, tak vím jak to je smutné… Pregnyl jsem píchala, ale každá to má jinak. Jinak ležím mám 100% klid, jen na záchod můžu. Mám dovolenou na 14 dní a pak když se zadaří jdu na neschopenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
14.6.15 18:33

@Ginuš preju hrozne moc stesti at uz to klapne!!! Odpocivej a nech se hyckat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
14.6.15 18:36

@SaraBra děkuji, dej vědět až Ti budou vkládat, budu držet palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
16.6.15 17:14

Nikdo nejde? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
16.6.15 17:16

@SaraBra :nevim: nene nikdo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
16.6.15 18:48

@Ginuš tak je fakt, ze tech diskuzi uz je moc noooo, ale i tak jsem doufala ze se dozvim neco novyho, novy figle jak dosahnout na to vytouzene mimi ;) ale tak treba to ted bude stastny pokus :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
16.6.15 18:51

@SaraBra tak se přidej i do jiných… Jsem tam taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
16.6.15 18:56

@Ginuš jj dekuju, ja tak nekde poletuju, spis uz je to vsude rozjety… Ale v pohode, treba se nekdo jeste prida, kdo je na tom nyni podobne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
16.6.15 19:04

@SaraBra tak většinou se nepřidávají do nových diskusí, ale naskakuje se do rozjetých - přeci jen se tam holky už znají :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
16.6.15 20:14

Ahoj taky se chystám na 1.KET pokud to půjde dobře tak příští týden, kdy jdeš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39668
16.6.15 20:17

@Janise já už mám miminko u sebe od pátku :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu