1.ms po vyndání tělíska-aneb horror

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 06.10.10 11:10
1.ms po vyndání tělíska-aneb horror

Ahoj,
holky chci se zeptat vás co jste měly tělísko bez hormonů na první ms po jeho vyndání.
S tělískem bývala ms pohodová tj.první den-mírně špiněníčko,druhý se ro znovu mírně rozjíždělo a třetí se to rozjelo pořádně.Čtvrtý až pátý den konec jak když utne.Dokud jsem ho neměla tak ms bývala normální - objevila se,sílila a pak zas postupně konec.V září jsem si ho nechala vyndat,v neděli dorazila první ms.Hned po prvním tamponu to začalo valit že jsem nestíhala lítat na záchod a měnit.Super tampon 1h až 1,5 hodiny a byl nasáklý až po provázek.Boles­ti,křeče zvracení - no horror.
Jsem z toho poněkud vedle protože se všude píše že tyto trable jsou při tělísku a ne bez něj.Že by tam ještě něco po tom tělísku zůstalo?A tělo se čistí?Ale co? :think:
Měla jste to některá taky tak?A opakovalo se to ještě víckrát?
Dík za všechny odpovědi!!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >