1.screening - dotaz na natočení ultrazvuku mobilem?

Anonymní
18.11.20 15:03

1.screening - dotaz na natočení ultrazvuku mobilem?

Ahoj holky,
jelikož teď chlapy nepustí do ordinací zeptali jste se někdo zda si to můžete natočit na mobil? :)

Vím, samozřejmě se zeptám až tam budu jen zjišťuji zda už se někdo ptal? :)

Je to naše první miminko a nechci aby o takovou chvíli manžel přišel :)

Děkuji za odpovědi.
:mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51455
18.11.20 15:08

Na spoustě míst ti můžou dát záznam na CD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 15:09

Na 1.sceening nas oba pustili, je to prece otec, ne nahodny kolemjdouci, slo se s rouskami samozrejme. Ale na dotaz, jestli muzeme tocit na mt bylo zamitnuto, ze si to nepreji. Slo o Pronatal sceeningove centrum na Praze 4 na Budejovicke. Na 2.sceeningu jsem byla uz u meho gynekologa a taky jsme sli oba (necely mesic zpet) a pani pred nama sla dovnitr s muzem a dalsim asi 5letetym capartem, vysla a v mobilu mela fotky z utz. Takze asi jak kde a jak kdo. Ty jsi si to overovala na konkretnim pracovisti?

• Citovat
  • Nahlásit
9814
18.11.20 15:40

Záleží kam jdete, ale leckde ti záznam dají (za poplatek)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
18.11.20 15:58

Já jsem si nahrávala před 3 lety, muž se mnou poctivě čekal přes hodinu v čekárně, ale pak už nutně musel do práce, takže odešel těsně před tím, než jsem se dostala na řadu. Tak jsem mu to aspoň natočila, aby ho to nemrzelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14224
18.11.20 16:40

U nas v ceně screeningu fotky i záznam na DVD nebo na flesku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.11.20 17:07

Nebyla jsem v době korony, ale u nás to bylo tak, že jsme si chtěli udělat záznam miminka pro sebe přes mobil. Doktor řekl, že nechce, abychom si to točili, ale pustí nám to nakonci, ať si to můžeme natočit. Nechtěl, aby byl záznam o tom, co nám říká a ukazuje, ale pak když už nic nekomentoval, tak neměl problém. Bylo to o dohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama