1.screening vše v jeden den Ostrava

Napsat příspěvek
2.1.20 20:22

Tady u nás na menším městě se taky dělá oboje v jeden den, ale co jsem četla studie od jednoho velkého odborníka tady v republice, tak by se ta krev vážně měla brát dřív, někde do toho 11. týdne, že hrozí falešná pozitivita, u screeningu delaneho komplet v jeden den. Že to tak dělá hodně pracovišť, ale že lepší je to rozdělit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
2.1.20 20:57

Já jsem screening absolvovala u paní docentky, která se podílela na plošném zavedení tohoto screeningu v ČR a u ní na pracovišti se to dělá právě v jeden den, ale opravdu musí být dodržený ten termín provedení, 10.-13.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
6.1.20 12:48

Ahoj jdu na screening 16.1 budu přesně 12+4tt jedu sice do Olomouce do Fakultky ale myslím že je to jedno. Stojí to 1500kc ráno jdu do 7:00na krev a pak mám volno a cca v 10:00 na utz kde mi pak hned řeknou výsledky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 19:40

Já jsem poslána do Frýdku Místku a tam to dělají taky zvlášt, na odběry jdu 10+0 a utz až později, to se budeme ještě domlouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 20:05
@kacatko010 píše:
Já jsem poslána do Frýdku Místku a tam to dělají taky zvlášt, na odběry jdu 10+0 a utz až později, to se budeme ještě domlouvat.

Snad ne k micanikovi, u toho sem byla poprve a je to teda mega blbec :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 20:21

Má to být Kapkova vila, ale ke kterému lékaři to nevím :nevim: Ale dle webu to vypadá že to dělá Mudr. Kavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
13.1.20 00:49

V Ostravě děla vše v jeden den FETMED

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu