Denní spánek 1x málo, 2x už moc - malá 10 měsíců

24.7.13 20:36

1x je málo,2x je moc

Ahoj holky, která procházíte se svým pokladem toto období kdy denní spánek 1× je málo a 2× za den zase moc. Naše malá (bude 10 měsíců) když spí 1× tak je pak už v době koupání protivná a ospalá a když zase spí 2× tak zase moc čilá a bendí třeba do 10 i dýl. Byla bych teda raději kdyby spala 2× ale navečír ne a ne zabrat, jak přežíváte toto období a co děláte pro svoji spokojenost a hlavně pro spokojenost drobka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12505
24.7.13 20:40

Ahoj mám podobnej problém. Učím ho spát jednou denně a zatím se teda daří :dance:
Ráno vstane v šest dostane mlíko, nevšímám si ho a zase usne tak do osmi.Pak jde spát okolo té 11 spí tak hodku a pul a do večera většinou vydrží, když jsme někde na koupáku tak většinou usne při cestě domů to je pak sním horší večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9077
24.7.13 20:41

@ježourek x.x.x a poprvé usne v kolik? Moje malá usínala kolem 9té a pak po obědě…časem jsme to protáhli jen po obědě /jsou jí 2roky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
24.7.13 20:41

Já když spal dvakrát, tak jsem jemně budila, pokud spal dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
24.7.13 20:48

Mám to samý, pomáhá posunout oběd na dřívější dobu tak, aby neusínal před ním, ale až po něm. Najedenej spí dýl, to mu stačí až do večera, usíná pak kolem půl osmé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 20:50

Spí jak kdy, vstává kolem tý 7 až půl 8,pak někdy kolem 10 usne tak na hodinku, někdy až po obědě. Denní režim ve spánku nemá, když není ospalá nemá cenu ji ukládat, stejně v postýlce vyvádí hovadiny a neusne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22801
24.7.13 20:52

Můj spí jednou denně, od 11-11.30, to už je po obědě. Vstává 5.30. Večer jde spát kolem 19h. A po obědě spí 2-2,5h. Když spával 2×, tak od 9.30 delší úsek a od 15h kratší, ale pak čumákoval do 21h že. Postupem času vydrží dýl dopoledne, a bude chodit pát třeba až po 12h, starší měl stejný postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.7.13 20:52

Malá spí jednou denně je jí taky 10 měsíců, budí se kolem 7, dám pití, pak ještě usne do půl deváte většinou a pak jde spát až kolem poledne a spí 2 hodinky, pak vydrží do večera, večer jde spát jde v 8. Naučila se to postupně, pak už jsem ji nedávala spát dřív jak 4 hodiny před tou osmou večerní, to by byla schopná bantovat až do 11.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 20:56

Co bych za to dala aby chrupala po ranním jídle do půl 9 to by jí stačil jeden spánek. Spíš je problém když ji dám spát až po obědě tak spí stejně max 1 hodinu takže je večer utahaná jak kůtě. Už od mala je to denní nespavec, no aspoň že chrupe celou noc :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
24.7.13 21:10

Maly vstava v sest.. S tim, ze kdybych moc chtela, dala mu mleko a jeste si s nim lehla, tak za ctyricet minut usne a spi cca do deviti. Pak se dostavam tam, kde ty, ze jde pak spat hned po obede, spi hodku az dve a vecer je protivny protiva…

Takze v tech sest ho spat nenecham, normalne vstaneme, dostane snidani a mleko az pred spanim cca v devet, spi do jedenacti, dostane obed, hrajeme si, pak jde spat kolem druhe, spi do pul ctvrte, svacina a vyrazime ven. Vracime se pred sedmou, koupacka, vecere a je to akorat. Je jeste v pohode a kolem osme usina.

• Nahlásit
  • Citovat
2
24.7.13 21:15

Taky bych budila pokud usne odpol dýl, musíš si to upravit, když chceš mít večer klid, mě chodila malá od 10 do 11 a pak od 2 do 3 pak vydržela do večera a chodila spat o půl 8 nejpozději kolem 8 spala, když kolem 11 měsíce začala si to posouvat že nechtěla v těch 10 usnout a usnula by třeba až v 11 tím pádem by se nám posunulo i večerní spaní jsem ji držela vzhůru a vymýšlela zábavu aby neusnula a vydržela až po obědě, sice byla asi tak měsíc protivná protože se jí chtělo spát třeba v 11, ale vydrželi jsme chodila spat tak mezi půl 12 a 12 později až si navykla tak ve 12 nebo půl 1 a spala pak třeba 2.5 hodiny a večer zase usnula v pohodě o půl 8, takže dopoledne zabavit co to jde, dát v 11 oběd nebo ve čtvrt na 12 a dát spát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.7.13 21:28

@j.reznick přesně takhle jsme to dělali my, nám to tak vyhovuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luciášice
24.7.13 21:34

Mám to trochu podobně ;)

Vstává v 6 :twisted: Poprvé usíná mezi 9-10 a podruhé mezi 13-14. Někdy si to rozhodí a spí trochu jinak :roll: Někdy spí málo, jindy moc… :lol: :lol: :lol:

Večer chodí spát kolem 20.30. Když byl malinký, tak chodil v 18.00 :lol: To byli časy…Ale zase vstával v půl páté ráno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Sandra752
24.7.13 21:41

NASE Natalka se budi okolo 6:15 naji se a spi do deviti…pak jde spat pred obedem, po obede, pak kolem pate az seste a pak v devet a spi elou noc..je ji 9mesicu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6473
24.7.13 21:41

U nás vstává v 7-8
potom jde spát po obědě 12-14:30
a pak večer jde spát ve 21:00

vyhovuje mi to tak a otravný není :nevim: ale sama bych si mu do toho zasahovat netroufla, to by byl otravný jak pes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama