Roční syn, uslzené očičko a žluté ospalky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simima
Kecalka 144 příspěvků 11.12.17 10:34
1yo syn, zaslzené očičko a žluté ospalky v něm

Dobré dopoledne, ročnímu synovi hrozně začalo slzet pravé očko. Nemá ho červené, nemá ano rýmu, zkrátka je úplně zdraví, jen mu z něj teče a dělají se mu v něm cca co hodinku žluté větší ospalky. Asi ho to nebolí, nevědí. Zatím jsem se nedostala do lékárny, tak to otíráme převařenou vodou. Z čeho to může být? Nemáte zkušenost? Naše dětská dr ordinuje až ve čtvrtek, stačí skočit pro něco do lékárny? Nebo raději hned někam na oční? S ničím podobným jsem se zatím nesetkala :think:

Reklama

Reakce:

Flyingfrog
Extra třída :D 12090 příspěvků 11.12.17 10:47

Zánět spojivek. Z lékárny by mohl pomoct asi ocuflash na propláchnutí. Jinak teda syn má podruhé za dva měsíce a pokaždé jsem šla raději pro kapky k doktorce (tobrex). On k tomu teď má přidruženou rýmu.

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 11.12.17 10:54

Počátek zánětu spojivek, v téhle fázi se mi to většinou daří rozkapat tím occuflashem, ten je na to fakt skvělý. Nicméně jakmile začne oko opuchat a zmenšovat se tím prostor pro vidění, tak to chce antibiotické kapky nebo mastičku.
Není to nic strašného, jen asi tři dny se mi dítě ráno budilo slepé, řasy slepené výtokem a museli se to opatrně odmocit. Pokud vaše doktorka neordinuje a začalo se to zhoršovat, jděte k záskoku nebo oční, ono to pak dokáže přes noc fakt poskocit, jak přes noc je oko zavřené a bacily se tam můžou množit.

Příspěvek upraven 11.12.17 v 10:55

teresa27
Povídálka 28 příspěvků 33 inzerátů 11.12.17 10:54

To bude s nejvetsi pravdepodobnosti zanet. V lekarne bych koupila na otirani i kapani Omisan nebo alespon ocni vodu. Na noc mast Opthalmo-Septonex. Pokud se to nezlepsi, nebo oko slzi a zalepuje se extremne hodne, jela bych na detskou pohotovost, muzou vam predepsat antibioticke kapicky.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.12.17 11:23

Zánět spojivek. a co píšeš dost velkej. můžeš kápnout ophtalmo-septonex. nicméně lepší je v tohle stau jít na oční. vezmou tě kdekoliv

admin
Extra třída :D 10781 příspěvků 11.12.17 11:26

Dobrý den,

myslím, že by Vám v tomto mohl nejlépe pomoci odborník v Poradně očního lékaře.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama