2 balíky z Anglie - jeden ještě nedorazil

27.7.10 15:03

2 balíky z Anglie - jeden ještě nedorazil

Ahoj,
prosím stalo se někomu něco podobného? Kamarádka mi posílala minulý týden 2 balíky z Anglie, oba najednou, posílala to obyčejně, asi něco jako u nás dopis :cert: (to jsem netušila, že to tak pošle). Jeden balík dorazil v pátek (23.7.) a ten druhý, větší a hodnotnější nepřišel…myslíte, že je ještě šance? nebo se ztratil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1406
27.7.10 15:44

ahoj, jeste bych nestresovala. tady ta posta obcas zlobi. me nekdy baliky co jsem posilala,tak dosli za 3 dny,nekdy za 3tydny…ale neposilala jsem dva najednou. kdyby to byl mesic,tak to uz bych se s tim asi loucila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
27.7.10 17:09

Jo nekdy mi jde velkej dopis (tabak pro polovicku a Reflex) 4 dny a nekdy 10. Ale to opacnym smerem. Pocitam ze do CR taky budou rozdily. Kazdopadne je blby, ze to neposlal ani na podpis. Vsechno co sem posilala zatim vzdycky doslo. Zkus se optat na poste a pak se pomalu po mesici muzes loucit. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.10 18:38

Diky za reakce. Mne jde hlavne o to, ze posilala DVA baliky NAJEDNOU a dosel jen JEDEN…nejak mi neni jasne, jak se mohly od sebe oddelit… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.7.10 22:20

Ahoj, nám tchýně posílá balíky z Ameriky a už se jich několik ztratilo. Bohužel to taky většinou posílá obyčejně, takže se to nedá nijak dohledat. Občas pošle dva a každý dorazí jindy, takže toho bych se nebála. Držím palce, ať balík ještě dorazí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9392
28.7.10 11:43

ja tak posilala v jeden den 2 baliky na vanoce- tchyni dosel tyden pred vanoci, rodicum koncem ledna… jsou v jednom okrese :nevim: ale dosel v poradku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama