2 čárky na testu, co teď? + bolest levého podbřišku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 11:15
2 čárky na testu, co teď? + bolest levého podbřišku

Ahoj holky,
včera jsem našla dvě čárky na testu, dneska už malinko silnější - i když pořád jen duch, takže je možné, že jsem těhotná :). Dost mě to překvapilo, dnes jsem 10DPO a včera jsem testila jen pro jistotu, protože jsem měla jít na jeden zákrok (který tedy raději neproběhl) - čárka se asi ukázala proto, že luteální fázi mám jen 10 dní, ale i tak mě to dost překvapilo. No a teď nějak nevím, co s tím :). Kdy se mám objednat na gyndu, až bude čárka silnější? Je mi jasný, že to ještě může odejít.
A co mě taky trošku hlodá - 8DPO, kdy možná mohlo dojít k uhnízdění, mě celý den píchalo v levém podbřišku. Ne nějak moc, ale spíš to místo je divné, protože mi to připomínalo trošku ovulační bolesti, prostě bylo to úplně vlevo. Jinak nemám vůbec žádné příznaky těhotenství, ani mě nebolí podbřišek, vůbec nic, tak se i trochu obávám, zda je vše tak, jak má být. Měla jste taky některá takovouhle divnou bolest? Bylo to vyloženě píchání, úplně vlevo a spíš dole.
Díky :)
Jinak všem přeji hodně štěstí a přikládám svého pididcha :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sůvička80
Kecalka 201 příspěvků 28.09.18 11:21

Kdy se objednat? Ideálně 6-7 týden, aby už bylo srdíčko. A píchání je v tomto období normální.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8796 příspěvků 28.09.18 11:22

Na gynekologii se objednej nejdřív tak 2 týdny po zpoždění MS tedy někdy v 7-8tt dřív to nemá cenu :) a k tomu píchání, ve že v těhotenství „bolí“ a píchá v místech která si dřív nepozorovala :)

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 11:26

@Kristyna.Vechto­va
Jj, s tím počítám :). Jen mám trochu strach, jestli se uhnízdilo na správném místě.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8796 příspěvků 28.09.18 11:32

@Mihalka88 věřím že kdyby ne, budou to mnohem větší bolesti, ale to Ti teď neřekne nikdo, jelikož na utz prostě nebude nic vidět, nejdřív bývá „něco“ vidět když je v krvi okolo 1000 jednotek Hcg (takže zhruba 5tt+/-) :) takže dřív ani nemá smysl někam chodit, já u všech třech těhotenstvích (kdy jedno nedopadlo) měla bolesti v počátku cca týden až 14 dní jako by měla dorazit MS, různé píchání, tahání apod, hold deloha se projevuje, zvětšuje, tak to bolí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 11:35

@Mihalka88 mela jsem to same, hodne me bolel levy vajecnik, chvilema az trochu krece. Test silil. :? Kontroly jsem se nemohla dockat, bala jsem se mimodelozniho. Bylo to v deloze, doktor rikal, ze ten vajecnik je zkratka aktivni a muze bolet.

michaela1310
Kecalka 303 příspěvků 28.09.18 11:55
11+5tt

Ahoj ano měla jsem bolesti pichlavé na levé straně jakoby na vaječníku asi týden před MS a pak ještě 2 týdny po tom co nedošla. Měla jsem strach z mimoděložního a to samozřejmě nebylo

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 12:00

Holky díky moc, uklidnily jste mě :kytka:

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 28.09.18 12:01

Ahojky, mam neco podobneho co ty, od domnele ovulace me boli levy podbrisek, jde mi to az pod zebra, pres bok az na zada. Boli me to uz takhle 12 dni. Me teda nic nepicha, spis takova tahla, tupa bolest nepretrzita. Bohuzel tady v Anglii, pokud je test negativni a ty se nesvijis v bolestech, nikdo s tim nic nedela..Musim pockat az do Cech. :? TT si budu delat ted v nedeli.

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 12:07

@willandraify
Tak hodně štěstí.
Je zvláštní, že tady se na zdravotní péči hodně nadává (i já kolikrát), ale už jsem tu četla několikrát od holek, co žijou v zahraničí, že to tam je mnohem horší. :think:

Kristynka22
Kecalka 209 příspěvků 28.09.18 12:12

Ahoj, mě píchá dokonce doteď, a to jsem už 14+1. Ze začátku to píchá protože se tam vše roztahuje, teď mě tam píchá protože cácora si oblíbila místo přesně u levého vaječníku a jelikož má už 10cm, tak mě bolí i když tam jen leží a trochu sebou mele :D Jinak já těhotenství zjistila v 6. týdnu a pozvali mě až v 8. aby bylo s jistotou vidět srdíčko, někdy nemusí být vidět ani v tom 7. týdnu…

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 28.09.18 12:13

@Mihalka88 Tobe taky :kytka: Tady je zdravotnictvi zdarma, tak proto se resi pripady prioritne ty nejvaznejsi. Sestra od kolegyne musela cekat az ji praskne cysta a pak teprv kdyz nemohla ani chodit, ji pomohli. JJ at je to jak chce, to cesky placeny zdravotnictvi ma neco do sebe.

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 12:34

@Kristynka22
Tak to je super, mně to právě na uhnízdění přišlo divný místo. Navíc mám zakloněnou dělohu, tak jsem čekala, že mě bude spíš bolest v zádech. :)

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 28.09.18 12:37

@willandraify
Díky, já se zatím bojím mít radost, je mi to hrozně léto, tak jsem na tu druhou čárku těšila a ono to vůbec není podle mých představ :lol:
To je fakt hrozný, to si neumím představit, takovej přístup ve zdravotnictví. Tady si naštěstí obvykle nerisknou něco zanedbat, ale zato to dají dost sežrat na chování, no :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 19:35
@Kristynka22 píše:
Ahoj, mě píchá dokonce doteď, a to jsem už 14+1. Ze začátku to píchá protože se tam vše roztahuje, teď mě tam píchá protože cácora si oblíbila místo přesně u levého vaječníku a jelikož má už 10cm, tak mě bolí i když tam jen leží a trochu sebou mele :D Jinak já těhotenství zjistila v 6. týdnu a pozvali mě až v 8. aby bylo s jistotou vidět srdíčko, někdy nemusí být vidět ani v tom 7. týdnu…
@willandraify píše:
Ahojky, mam neco podobneho co ty, od domnele ovulace me boli levy podbrisek, jde mi to az pod zebra, pres bok az na zada. Boli me to uz takhle 12 dni. Me teda nic nepicha, spis takova tahla, tupa bolest nepretrzita. Bohuzel tady v Anglii, pokud je test negativni a ty se nesvijis v bolestech, nikdo s tim nic nedela..Musim pockat az do Cech. :? TT si budu delat ted v nedeli.

Ahoj můžu se zeptat jak Ti to dopadlo? Mám to podobné jen na pravé straně. A tt mi nesílí :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >