2 den po ukončení kojení a bolavá prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lidsha
Povídálka 48 příspěvků 16.12.16 13:06
2 den po ukončení kojení a bolavá prsa

Ahoj, prosím o radu. Před dvěma dny si syn (2roky) ukončil sám kojení. Týden před tím jsme koljili už jen večer a 14 dní předtím ještě ráno. I přesto má nalitá prsa a začínají lehce bolet. Jak jste to řešily vy? Moc díky za rady.

Reakce:
maminecka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:08

@lidsha Homeopatika na ukončení laktace..

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 16.12.16 13:13

Homeopatika a šalvějový čaj, ale stejně to trvalo tak dva týdny, než to bylo v pohodě

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.12.16 13:14

Prsa stáhnout popř. odstříkávat mléko do úlevy.

iiiv
Extra třída :D 11039 příspěvků 16.12.16 13:29

Chladit a odstříkat do úlevy

maminecka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 14:05

Kamarádka kojila 2roky a bylo ji doporučené, neodstříkávat…cu­cala ty homeopatika, nedávala vůbec prso a do týden je bez MM.

Euli
Povídálka 28 příspěvků 16.12.16 14:23

Stridat matovy a salvejovy caj, za dva dny jsem byla bez mlika. A to jsem kojila pomerne dost.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 16.12.16 14:51

Ja to nechala přírodě, když jsem přestala kojit tak jen ve sprše jsem odstrikala to co mi bylo nepříjemné a víc jsem to neřešila, je pravda ze jsem mléko měla jeste dlouho po ukončení kojení, tak 8 měsíců ale nebyl důvod to nejak řešit

lidsha
Povídálka 48 příspěvků 16.12.16 18:14

Všem díky za rady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >