2 den zpoždění, test negativní, příznaky?

Anonymní
24.10.19 08:59

2 den zpoždění, test negativní, příznaky?

Ahoj holky, jsem tu nová a snad se na mne nebudete zlobit, nemám jinak s nikým jiným se poradit…s manželem se snažíme o mimi, poslední sex jsme měli 16.10 pak odjel na služebku, no ale 22.10 jsem to měla dostat a od té doby nic, tak jsem si dnes udělala test, a ani duch ani náznak 8o :,(. Jenže mám menší bolesti zad a podbříšku jako když mám dostat MS, mě hlavně bolelo to břicho ten den MS a lehce včera, od včera mi je divně, v práci se mi stalo, že jsem měla chvilku kdy se mi udělalo asi 3× na blinkání, když jsem šla na svačinu dala jsem si mandarinku a chutnala jako vajíčko :D :oops: :roll: tak jsem nějak začala i nad tím dumat, prsa mě bolí asi už 3 dny. Dneska ráno to samé, mám divný pocit na blinkání a je mi lehce zima ale taková ta vnitřní zima :nevim: tak nevím no doufám, že to klapne :hug:. Chci se zeptat zda se to někomu už taky stalo? Hlavně se snažíme krátce, tak to zatím necháváme na náhodnem sexu, prostě zatím nesledujeme ovulaci, protože více méně sex máme 3-4× do týdne, tak snad bychom se trefili :).

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

24.10.19 09:02

Holka asi neee… nechci ti brát iluze, ale psychika děla hodně… ono to vyjde a bez toho aniž bys měla vypozorovane příznaky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:06

To už by jsi měla mít na testu hezkou čárku. To, co mas je nejspíš vsugerovane. Počkej par dni a zajdi na gyndu na vyvolavacku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:08

Tak proč by ne, když je pravidelný sex, tak možné je všechno ;) Nezbývá než vyčkat zda ms dorazí nebo ne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:11
@Verurizeckova píše:
Holka asi neee… nechci ti brát iluze, ale psychika děla hodně… ono to vyjde a bez toho aniž bys měla vypozorovane příznaky ;)

Mě spíš zaráží ta MS, tu mám přesnou jako hodinky poslední roky, nikdy jsem s tím neměla problém, ale až teď prvně, kdy prostě nepřichází, tak uvidím, když nedorazí po neděli skočím na gyndu jestli se něco neděje… :nevim:. Je to možné, to s tou psychikou. Jak říkám no, uvidím, jako do té doby jsem tomu nevěnovala pozornost, až včera kdy jsem to s tou mandarinkou řekla kolegyni a tak se vyptávala a ta zas a víš kdy jsi měla ovu? Tak jsem jí řeklam, že ne, že to zatím prostě necháváme na přírodě nehrotíme to, ještě nejsem v tom stavu abych řešila teplotu, ovu testy a tak no. Říkala jsem si, že tohle bych začla řešit tak půl roku potom co by to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:12
@Dorotka101 píše:
To už by jsi měla mít na testu hezkou čárku. To, co mas je nejspíš vsugerovane. Počkej par dni a zajdi na gyndu na vyvolavacku..

Je to možné, ale nevím nějak o tom, že bych to hrotila no, že bych na to myslela a tak :nevim: tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem tu nová a snad se na mne nebudete zlobit, nemám jinak s nikým jiným se poradit…s manželem se snažíme o mimi, poslední sex jsme měli 16.10 pak odjel na služebku, no ale 22.10 jsem to měla dostat a od té doby nic, tak jsem si dnes udělala test, a ani duch ani náznak 8o :,(. Jenže mám menší bolesti zad a podbříšku jako když mám dostat MS, mě hlavně bolelo to břicho ten den MS a lehce včera, od včera mi je divně, v práci se mi stalo, že jsem měla chvilku kdy se mi udělalo asi 3× na blinkání, když jsem šla na svačinu dala jsem si mandarinku a chutnala jako vajíčko :D :oops: :roll: tak jsem nějak začala i nad tím dumat, prsa mě bolí asi už 3 dny. Dneska ráno to samé, mám divný pocit na blinkání a je mi lehce zima ale taková ta vnitřní zima :nevim: tak nevím no doufám, že to klapne :hug:. Chci se zeptat zda se to někomu už taky stalo? Hlavně se snažíme krátce, tak to zatím necháváme na náhodnem sexu, prostě zatím nesledujeme ovulaci, protože více méně sex máme 3-4× do týdne, tak snad bychom se trefili :).

Ahoj, já si dělala test po dvou dnech zpoždění a už tam duch byl.
Měla jsem podobný příznaky jako ty, bolesti v podbřišku jako při ms(u které mě bříško nikdy nebolí) a prsa mě bolela tak nějak divně od podpaží :D Za tři dny jsem dělala nový a čárka už tam krásně byla. Držím palečky, ať ti dopadne stejně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:18
@Martina 19 píše:
Ahoj, já si dělala test po dvou dnech zpoždění a už tam duch byl.
Měla jsem podobný příznaky jako ty, bolesti v podbřišku jako při ms(u které mě bříško nikdy nebolí) a prsa mě bolela tak nějak divně od podpaží :D Za tři dny jsem dělala nový a čárka už tam krásně byla. Držím palečky, ať ti dopadne stejně :srdce:

Tak gratuluji k miminku :srdce: :srdce:. Uvidím, pokud nedorazí zkusím to v sobotu, popřípadě si po neděli dojdu na gyndu, stejnak když nad tím přemýšlím už bych měla jít zase na preventivku :think:. Holky tady píšou, že to může být vsugerované, ale tak možné to je, ale nevím o tom, že bychom to doma hrotili nebo já sama, na to nemám čas :D. O to víc mě zarazila ta MS, která přichází jako hodinky a zatím nic, tak uvidím, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:22
@werysek7 píše:
Tak gratuluji k miminku :srdce: :srdce:. Uvidím, pokud nedorazí zkusím to v sobotu, popřípadě si po neděli dojdu na gyndu, stejnak když nad tím přemýšlím už bych měla jít zase na preventivku :think:. Holky tady píšou, že to může být vsugerované, ale tak možné to je, ale nevím o tom, že bychom to doma hrotili nebo já sama, na to nemám čas :D. O to víc mě zarazila ta MS, která přichází jako hodinky a zatím nic, tak uvidím, díky :)

Určitě se ozvi jak jsi dopadla. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:28

Krvácení v 7tt

Ahoj holky, jsem 7tt, před třemi dny jsem začala slabě krvácet. A přítelem jsme jeli na gyndu. Podle ultrz v děloze nic není, vše se zdá v pořádku. Říkal, že by jeden z důvodů mohl být, že jsem v tuto dobu měla mít periodu.
Dal mi injekci na zástavu krvácení a troje prášky.
Do teď slabě krvácím pořád, v práci jsem si vzala neschopenku. Předevčírem mě bolelo odpol v podbřišku jako při ms, ale to už je ok.
Pročítala jsem tady diskuze a zjistila, že dost z vás to tak mělo taky a klidně celý první trimest… Máte s tím někdo zkušenost?? Nechci zase plašit, když mi kromě toho nic není. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:30
@Martina 19 píše:
Určitě se ozvi jak jsi dopadla. :)

Tak určitě bych byla moc ráda kdyby to klaplo :srdce:, ale pokud dorazí, tak to beru s nadhledem 8)…budou další měsíce :hug: :mrgreen:. Kámoška, je taky v tom, ale trvalo jim to asi 3/4 roku, a nešlo jim to. Ona hned od prvního měsíce řešila teplotu, dělala si ovu testy, pomalu nakupovala věcičky, koupila si nějaký speciální čaje atd.. :think: testovala pomalu už po souloži :roll:, samo pak byla nešťastná, když dorazila ms, každý měsíc jsem poslouchala jak to vyšlo jak cejtí příznaky, říkám jí, tak uvidíš no, snažila jsem se jí být oporou, tak jim to nešlo a dva měsíce před otěhotněním, jsem se už na to nemohla koukat jak se pokaždý na to upína a hroutí tak jí říkám takhle ne, takže jsme začly chodit do fitka a začaly jsme jíst zdravě tak se začala zajímat o stravu a prosím je v tom :) to mě spíš příjde vsugerované co před tím dělala ;) jak se na to upínala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:37
@werysek7 píše:
Tak určitě bych byla moc ráda kdyby to klaplo :srdce:, ale pokud dorazí, tak to beru s nadhledem 8)…budou další měsíce :hug: :mrgreen:. Kámoška, je taky v tom, ale trvalo jim to asi 3/4 roku, a nešlo jim to. Ona hned od prvního měsíce řešila teplotu, dělala si ovu testy, pomalu nakupovala věcičky, koupila si nějaký speciální čaje atd.. :think: testovala pomalu už po souloži :roll:, samo pak byla nešťastná, když dorazila ms, každý měsíc jsem poslouchala jak to vyšlo jak cejtí příznaky, říkám jí, tak uvidíš no, snažila jsem se jí být oporou, tak jim to nešlo a dva měsíce před otěhotněním, jsem se už na to nemohla koukat jak se pokaždý na to upína a hroutí tak jí říkám takhle ne, takže jsme začly chodit do fitka a začaly jsme jíst zdravě tak se začala zajímat o stravu a prosím je v tom :) to mě spíš příjde vsugerované co před tím dělala ;) jak se na to upínala.

Ta teda byla posedlá :joy: :thinking:
Já si dítě přeji hrozně let, ale byl problém jaksi s kým, že? :joy: Snažili jsme se dva měsíce a v tom druhým to dopadlo. Taky jsem nesledoval ovu dny a podobně. Jak si už někde psala, tohle až když to nejde třeba víc jak půl roku.
Test jsem si dělala i proto, že bylo před víkendem a mě nebavilo tahat sebou tampony jestli jako joo dostanu nebo ne :joy:Jo vyraznost čárky na testu ovlivňuje množství hcg (teď nevím jestli to mám správně) hormonu:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:42
@Martina 19 píše:
Ta teda byla posedlá :joy: :thinking:
Já si dítě přeji hrozně let, ale byl problém jaksi s kým, že? :joy: Snažili jsme se dva měsíce a v tom druhým to dopadlo. Taky jsem nesledoval ovu dny a podobně. Jak si už někde psala, tohle až když to nejde třeba víc jak půl roku.
Test jsem si dělala i proto, že bylo před víkendem a mě nebavilo tahat sebou tampony jestli jako joo dostanu nebo ne :joy:Jo vyraznost čárky na testu ovlivňuje množství hcg (teď nevím jestli to mám správně) hormonu:blush:

Jj, já taky to začnu když tak hrotit, ale tak minimálně po půl roce, chci to zatím nechat náhodě. Ano kdyby mi bylo přes 30, tak to budu řešit dřív, ale je mi 27, takže to zatím nehrotím, ale zarazila mne ta MS no :). Mrška, tak ať už nechodí :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.10.19 v 09:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
24.10.19 09:43
@werysek7 píše:
Mě spíš zaráží ta MS, tu mám přesnou jako hodinky poslední roky, nikdy jsem s tím neměla problém, ale až teď prvně, kdy prostě nepřichází, tak uvidím, když nedorazí po neděli skočím na gyndu jestli se něco neděje… :nevim:. Je to možné, to s tou psychikou. Jak říkám no, uvidím, jako do té doby jsem tomu nevěnovala pozornost, až včera kdy jsem to s tou mandarinkou řekla kolegyni a tak se vyptávala a ta zas a víš kdy jsi měla ovu? Tak jsem jí řeklam, že ne, že to zatím prostě necháváme na přírodě nehrotíme to, ještě nejsem v tom stavu abych řešila teplotu, ovu testy a tak no. Říkala jsem si, že tohle bych začla řešit tak půl roku potom co by to nešlo.

Já jsem měla vždy MS jak hodinky 28 dní. Jak jsme se začali snažit, stalo se mi najednou během půl roku asi 3×, že se o 3-4 dny opozdila, i když jsem těhotná nebyla. I to může být psychika, která začne pracovat v době snažení trošku jinak, a to jsem byla v té době v klidu a nad věcí. Psychika je prevít a snahy dokáže pěkně komplikovat :lol: Jinak dva dny zpoždění by měla být alespoň slabá čárka na testu, ale taky nemusela (záleží, kdy byla ovulace!). Pokud se MS nedostaví dnes/zítra, udělala bych test ještě v sobotu ráno a pak třeba v pondělí. Když bude sněhobílý, je dost jisté, že spíš máš běžné zpoždění. Držím palce, ať se brzy zadaří. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem tu nová a snad se na mne nebudete zlobit, nemám jinak s nikým jiným se poradit…s manželem se snažíme o mimi, poslední sex jsme měli 16.10 pak odjel na služebku, no ale 22.10 jsem to měla dostat a od té doby nic, tak jsem si dnes udělala test, a ani duch ani náznak 8o :,(. Jenže mám menší bolesti zad a podbříšku jako když mám dostat MS, mě hlavně bolelo to břicho ten den MS a lehce včera, od včera mi je divně, v práci se mi stalo, že jsem měla chvilku kdy se mi udělalo asi 3× na blinkání, když jsem šla na svačinu dala jsem si mandarinku a chutnala jako vajíčko :D :oops: :roll: tak jsem nějak začala i nad tím dumat, prsa mě bolí asi už 3 dny. Dneska ráno to samé, mám divný pocit na blinkání a je mi lehce zima ale taková ta vnitřní zima :nevim: tak nevím no doufám, že to klapne :hug:. Chci se zeptat zda se to někomu už taky stalo? Hlavně se snažíme krátce, tak to zatím necháváme na náhodnem sexu, prostě zatím nesledujeme ovulaci, protože více méně sex máme 3-4× do týdne, tak snad bychom se trefili :).

Mě to trošku přijde jako kdyby na tebe spíš lezla nějaká viróza :nevim: každopádně taky mám menstruaci přesnou jako hodinky a jednou za uherák se prostě stane, že to přijde o den dřív, někdy o den dva dny déle. Pokud je tvůj test negativní, tak s největší pravděpodobností těhotná nebudeš…
Jinak bych moc nesoudila kamarádku, která to až moc hrotila… ono až budeš opravdu moc chtít miminko a ono to dlouho dobu nepůjde, tak začneš vyšilovat stejně… Každá, která tohle zažije do toho prostě spadne ať chce nebo ne…
Držím palce, ať nemusíš být jedna z nich a ať se vám to brzo povede :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama