2 dny před ms negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 19:19
2 dny před ms negativní test

Ahoj holky, snažíme se o miminko od Nového roku. Poslední menstruace byla od 24.března do 28.března. Ovulace mi vycházela nějak od 2.dubna do 6.dubna. Snažily jsme se 2.,4.,5.,7.dubna. Cca od 9.dubna mě bolel tak 4 dny za sebou podbřišek ale jen večer když jsem si lehla a byla v klidu, a pak se přidali i prsa, častá bolest hlavy. Včera jsem si zkusila udělat test byl negativní(GSMamatest10).Dneska cítím prsa o mnohem víc, hlavně při dotyku. Menstruaci mám dostat zítra. Od včera mě občas píchne slabě v podbříšku. Od pondělí jsem zkoušela taky měřit bazální teplotu v ústech pohybuje se stále okolo 37 stupnu (vím, že se na tohle spolehnout nedá když neměřím pravidelně) Myslíte, že je tu ještě nějaká naděje, že by ms nepřišla? Kdybych udělala test dneska večer, že by tam něco třeba bylo? Popřípadě kdyby byl i dnes negativní jestli je to už definitivní? Byla bych ráda kdyby se nám to už povedlo.
Omlouvám se, pokud tady něco takového je ale prošla jsem skoro všechno a nikde jsem nenašla co potřebuji. A po příbuzenstvu a tak se nemám koho zeptat. Děkuji za Vaše rady

Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4830 příspěvků 19.04.19 19:22

Testuj až po vynechání menstruace. Dřív to vážně nemá smysl.

Sůvička80
Kecalka 347 příspěvků 19.04.19 19:27

A ovulace vycházela podle čeho? Podle aplikace a nebo podle hlenu? Víš 100% že ovulace byla v tu dobu? Vyckej do MS a pokud nepřijde tak testuj. A i když v tu dobu bude negativní test, tak ovulace klidně mohla být později. Nic není ztraceno.

lachtanice86
Echt Kelišová 7849 příspěvků 19.04.19 19:27

Testuj po vynechane ms. Všechny příznaky si můžeš vsugerovat

P4ja
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.04.19 20:34

Souhlasím s holkama výše. Jinak nikde není psáno, že otehotnis i když se do ovulace trefis. Šance je 16%, tak uvidíš. Každopádně držím palce :kytka:

Dianadiana
Kecalka 136 příspěvků 19.04.19 20:51

Souhlasím s holkama, testuj až ti vynechá MS :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 19.04.19 20:55

Nadeje tu je, ale testuj az kdyz vynecha MS, zbytecne se akorat trapis :hug:

bartsch
Závislačka 4872 příspěvků 19.04.19 21:17

Zbytečně testuješ brzy. Testuj, až když vynechá menstruace. Odpustíš si tak zbytečný stres. BT musíš měřit celý cyklus, ale i tak nepoznáš během luteální fáze, že jsi otěhotněla. Ta teplota je stejná jako při otěhotnění i neotěhotnění - jen s menstruací pak klesá. V těhotenství se drží dál nahoře, ale to už pak i mešká menstruace a těhotenství prokážou testy.

K92
Kecalka 319 příspěvků 19.04.19 21:19

Tak jen pro představu a pro porovnání… Před dvěma lety jsem měla poslední MS 20. března a první pozitivní test mi vyšel AŽ 27. dubna. Předtím jsem dělala několik testů (každý den jeden) a vždy negativní. Takže pokud nevíš kdy byla ovulace, tak nemá cenu to řešit. Pokud to klapne, tak se můžeš těšit na vánoční miminko :) :) :).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 19:59

@K92 Ráda bych se těšila. Ale dneska mě občas pobolívá bodbřišek nahoru k pupiku. A občas i vaječníky. Tak tomu moc šancí už nedávám :-(. MS měla přijít dneska a ještě nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 20:05

@P4ja Děkuju. Ale moc šancí tomu nedávám. Dneska mě občas pobolívá podbříšek nahoru k pupiku a občas vaječníky. Dneska jsem měla i dost často hlad. Tak jestli ta bolest k pupiku není z přejedění. MS měla přijít dnes a ještě nic. Test jsem ještě nedělala

P4ja
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.04.19 20:43
@Anonymní píše:
@P4ja Děkuju. Ale moc šancí tomu nedávám. Dneska mě občas pobolívá podbříšek nahoru k pupiku a občas vaječníky. Dneska jsem měla i dost často hlad. Tak jestli ta bolest k pupiku není z přejedění. MS měla přijít dnes a ještě nic. Test jsem ještě nedělala

Já bych se teda tak moc nepozorovala. Je to zbytečné.

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 21.04.19 15:58
@Anonymní píše:

Prave pri tehotenstvi boli podbrisek jako na MS, kolikrat jeste vic nebo jinak nez obvykle ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 16:08

@MonaSun dnes jsem si dělala test a nic. Tak už v tom nedoufám, že bych byla :-(

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 21.04.19 19:01
@Anonymní píše:
@MonaSun dnes jsem si dělala test a nic. Tak už v tom nedoufám, že bych byla :-(

Pokud chcete mit jistotu tak si zajdete na gyndu na krev a tam vam tehu potvrdi nebo vyvrati. Kolik dni mate spozdeni? A ta ovulace byla urcite nebo si to myslite? Klidne se vam mohla posunout.

Váš příspěvek
Reklama